• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

crashzero    5

Jest pierwsze wzycięstwo :)

choć drżałem o końcowy wynik, gdyż tylko kilku moich graczy grało zeszłej nocy...

wysłałem do Was kilka ofert na trade'y i czekam na Waszą odpowiedź...

mam w zanadrzu jeszcze dwie duze wymiany, jeśli te nie wypalą :P  ale po kolei

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Radim Vrbata !

Ostatnia bramka tygodnia zadecydowała, iż dalej pozostaję bez porażki. Cały tydzień prowadziłem, choć rywal mocno punktował i ostatniego dnia wszystko wskazywało na pechową porażkę. Na szczęście zakończyło się stosunkowo sprawiedliwie i o 1.1 pkt. moja ekipa okazała się lepsza. Terminarz nie rozpieszcza i w bieżącym tygodniu kolejny przeciwnik, który bardzo mocno rozpoczął sezon i do tego występuje w tej samej dywizji.

Menago Alkoholików zamierza grać ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Jest pierwsze wzycięstwo :)

choć drżałem o końcowy wynik, gdyż tylko kilku moich graczy grało zeszłej nocy...

wysłałem do Was kilka ofert na trade'y i czekam na Waszą odpowiedź...

mam w zanadrzu jeszcze dwie duze wymiany, jeśli te nie wypalą :P  ale po kolei

Kolego, ale niech te propozycje następnym razem będą choć trochę realistyczne :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Dokładnie dostałem propozycję Zuccarello za Foligno, dlaczego miałbym oddawać dobrze punktującego za takiego co jeszcze się nie odnalazł w tym sezonie?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sqter333    0

Panowie zaznaczam od razu ,że nie interesuje mnie żadna wymiana (h.s.oman) proszę nie przysyłać żadnych propozycji ,chcę zagrać cały sezon tym co "wydraftowałem" ,jak na razie idzie nie źle dwa pewne zwycięstwa :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maniek    0

ile zmian (FA) mogę dokonać w lidze?

jest jakieś ograniczenie?

w sezoeni nie ma ograniczen, ale z tego co sie zorientowalem, to w jednym tygodniu mozesz uzyc maksymalnie 4 nowych graczy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Przegrywam po dwóch dniach, ale nie jakoś znacznie, bardziej denerwuje mnie fakt, że kolejny zawodnik wypada przez kontuzję... Kane, Hedman, Foligno, Kopitar i teraz Wisniewski ile można... :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
wujekbob    4

Ja jestem chętny na wszelkie wymiany i jestem skłonny oddać dosłownie każdego, ale składajcie kurde realne propozycje, a nie rankingi powyżej 100 za Spezzę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Michał jest kontuzjowym Pittsburghiem naszego fantasy :D

W tej kolejce jestem najgorszy w całej lidze :D Próbowałem coś wymianą graczy zyskać, ale niestety nie dało to za wiele. Kopitar już żyje, gorzej z obroną.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No cóż. Miałem świetny punktowy tydzień, ale Patryk miał jeszcze lepszy i skończyło się na pierwszej porażce  ;) 

Będą grali ci Alkoholicy Kamil?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Ja mam pewną zagwózdkę związaną z TJ Oshie'm. Od początku sezonu zdobył aż 1 (słownie: kur^&$^&@ jeden) punkt. Obecnie jest na IR, ale poważnie zastanawiam się nad jego wytrejdowaniem. Oczywiście poprzez wytrejdowanie mam na myśli wyrzucenie go na zbity pysk. A wy jak, ktoś was zawodzi od początku sezonu na kogo bardzo liczyliście czy wręcz odwrotnie? Chętnie poczytam o zaskoczeniach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Zawodzi, zawodzi ;) Kopitar to jest jak dla mnie szczyt, wybrałem go jako drugiego a on w tym momencie totalnie nic nie prezentuje, ale muszę liczyć że w końcu się ogarnie. Przez kontuzje tracę sporo punktów, ale w końcu wrócił Evander Kane to dorzuci jakieś punkty. Poza tym już byłem nerwowy i wywaliłem kilku jak Tatar czy Trouba, którzy notują okrutny zjazd w porównaniu z poprzednim sezonem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Z mojego zespołu po równi pochyłej zmierza Jason Pominville

szkoda że Stastny jest kontuzjowany dłuższy czas, a o lewej flance póki co się nie wypowiadam, bo moi Rangersi mają jeszcze szansę na rehabilitację

póki co nie chcę szastać wymianami, ale... nie wykluczone są kolejne zmiany

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Maniek    0

Ja mam pewną zagwózdkę związaną z TJ Oshie'm. Od początku sezonu zdobył aż 1 (słownie: kur^&$^&@ jeden) punkt. Obecnie jest na IR, ale poważnie zastanawiam się nad jego wytrejdowaniem. Oczywiście poprzez wytrejdowanie mam na myśli wyrzucenie go na zbity pysk. A wy jak, ktoś was zawodzi od początku sezonu na kogo bardzo liczyliście czy wręcz odwrotnie? Chętnie poczytam o zaskoczeniach.

Też właśnie miałem tą zagwostkę ;p nie on jeden miał słaby początek seoznu, bo np porównać pierwsze mecze i ostatnie MacKinnona, to niebo i ziemia. Ale TJ Oshie jako jedyny z tych, po ktorych wiecej ocekiwlaem nie zaprezentowal sie nawet srednio... probowalem go tradewoac, ale wartosc jego nikla ;p wczoraj juz nie wytrzymalem i stwerdzilem, ze trzeba bez sentymentow i zaryzykowac i go wyrzucilem. Takze w lidze B jest FA ;p

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Wyciągnąłem mecz w tej kolejce w ostatnim dniu postawą bramkarzy. Dokonałem wymiany, a mój najlepszy zawodników musiał wylądować na IR... szczęścia to ja nie mam :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

U mnie z kontuzjami na razie dosyć łagodnie. Jest trzecie zwycięstwo, ale z nieaktywnym zespołem... Nikt nie chciałby go przejąć? Skład jest tam całkiem dobry.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta