• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 14/15 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

revmm    4

Cały tydzień goniłem Dawida i w sobotę się w końcu udało. Całe szczęście w niedzielę też złapałem parę punktów i utrzymałem przewagę, coraz lepiej to wygląda - 11-3.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Głupia sprawa - tydzień trwa tylko 3 dni, a i tak limit gier bramkarzy wynosi 3 występy. Ja się prawdopodobnie wyrobię, jeśli tylko Hutchinson wyjdzie jutro na Jackets, ale niektórzy mogą mieć przez to nieprzyjemności.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    1

No i zadanie na drugą kolejkę wykonane :) chciałem zrewanżować się za 3 porażki w pierwszej i się udało :))) Jest tez awans do playoff więc oby tak dalej, niestety jest też rysa na szkle w postaci porażki z nieaktywnym graczem :( 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Już teraz mam wyniki mocno w kratkę. A bez Lunqvista w najbliższych tygodniach będzie dramat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

ogłaszam Happy Week

tzn. zapraszam do składania ofert wymian...

gdyby ktoś zechciał to bardzo proszę o zbilansowane oferty... tak abyśmy mogli grę nadal realnie budować ;)

wszystkie oferty rozważę i na każdą odpowiem :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Noooo, wreszcie. Po dwóch przegranych z rzędu, w tym ostatniej po całym tygodniu prowadzenia i przegranej w ostatnim dniu, udało się wygrać spotkanie. I to chyba z przyzwoitym wynikiem. Teraz raczej kolejka odpoczynku z nieaktywnym graczem, potem poważne starcie z Silesia Miners (btw, w 2006 roku byłem na meczu Kraków Tigers - Silesia Miners - mój jedyny mecz futbolu amerykańskiego na żywo) i sezon się skończy spotkaniem z Furiatem.

O awans do playoffów muszę jeszcze powalczyć, ale że w mojej dywizji dwójka graczy za mną jest nieaktywna, więc liczę, że to tylko formalność. Natomiast w tabeli już raczej nie awansuję, więc I rundę zagram z United Patriots, co raczej oznacza rzeź niewiniątek;) Żeby nawiązać jakąkolwiek walkę, to potrzebuję zdrowego Lundqvista. Koniecznie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Playoffy się zaczęły, co tu tak cicho? ;) Mi się w osatatniej kolejce udało do nich awansować z ostatniego miejsca. I od razu mam pojedynek z United Patriots, a więc pewnie moja debiutancka przygoda z PPFL zakończy się już w niedzielę. Szczególnie, że nic nie zapowiada, by Lundqvist wróćił do zdrowia do końca tygodnia, a przed kontuzją był on standardowym źródłem wielu punktów co tydzień.

Z drugiej strony - udało mi się jeden mecz z Hmmmmmm wygrać w sezonie zasadniczym, więc możę i poszczęści się teraz. Ale to by też wymagało przede wszystkim bardzo dobrych meczów Kings, NYR i Bruins w tygodniu. I tutaj mam kłopot - bo niektórym drużynom życzę źle w końcówce ligi (Rangers!!! :D). Dylematy. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

U mnie problemem jest zdrowie obrońców, oby jak najszybciej Vatanen i Daley wrócili do gry, po ich punkty się przydadza. No i Andresen mógłby wrócić pomiędzy słupki w Ducks, bo po kontuzji to dostarczył mi z 6 punktów...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    1

U mnie wypadają coraz lepsi zawodnicy :( Little, Hornqvist a teraz Datsyuk. Po udanym sezonie zasadniczym może przygoda zakończyć się na pierwszej rundzie. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

moje Delfiny radzą sobie nad wyraz dobrze,

myślałem, że ostatni mecz w lidze ze Stoczniowcem przegram, a było inaczej,

teraz też spodziewałem się ciężkiej przeprawy, a póki co wychodzi, że punktuje najlepiej

jak na debiutanta to spory sukces i liczę, że chociaż do półfinału dotrę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Hall od dawna kontuzja, Okposo dopiero co wrócił, Dubinsky co chwilę wypada, również w kratkę gra Klingberg, problemy ostatnio miał także Halak, od kilku spotkań nie gra Malkin, a St. Louis wypadł na 10-14 dni. Nie ma kim grać i dlatego szykuje się porażka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Zapomniałem na początku tygodnia wstawić Hedmana i Plekanca do składu, a oni wtedy zebrali łącznie 14pkt. Przez to moge nie awansować, a tak to byłbym już praktycznie pewny kolejnej rundy. Dziś decydujący dzień rywalizacji :)

Powróci do gry Vatanen i od razu zapunktował. Aktualnie tylko jeden zawodnik wykluczony z powodu kontuzji, niestety to obrońca, których mam tylko czterech i jest to odczuwalne w punktach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Nie dość, że moi zawodnicy grają słaby tydzień, to jeszcze nie osiągnę limitu występów bramkarskich. Także od jutra spadam na golfa ;) pzdr i dzięki za pierwszy sezon!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Aj aj, ale dokonałem złych wyborów :/ Co prawda prowadze minimalnie, ale dziś Turris i Voracek zdobyli razem 15pkt ale na nich nie postawiłem, niestety duży błąd :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Nie bardzo rozumiem. Miałem już się  na spokojnie udać na golfa, a tutaj wyskoczyła jakaś drabinka pocieszenia... ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arhi    0

U mnie jakiś pech. Po wygraniu sezonu zasadniczego dwa kolejne tygodnie były co najmniej solidne, a mimo to odpadam w półfinale. Rywal miał jakiś tydzień konia i ugrał ponad 220 punktów. Pogrążyło mnie zostawienie 20 punktów na ławce w sobotę (Lucic, Duchene) i wylot w najmniej odpowiedniej chwili Hamburglara. Zgubna była taktyka przeciwnika na 4-ech bramkarzy, w tym Dubnyka, który zaliczył niezły tydzień i ani myśli odpoczywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    1

U mnie słaby tydzień i wyraźna porażka, pozostaje walka o trzecie miejsce z Karakorum Mongols ale raczej dużych szans nie mam. Jak na debiut to nie jest źle 2 miejsce po zasadniczym i półfinał ale mogło być lepiej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Widzę, że w drugiej lidze jest kilka osób, które grają regularnie, a także dorzucają coś od siebie tutaj. Notować i na przyszły sezon niech chociaż jedna liga będzie profeska  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

u mnie zniżka formy poskutkowała walką o brąz, choć przegrana w półfinale minimalnie...

ważne, by na przyszły sezon skompletować lepszy skład

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta