• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
crashzero

Beau Bennett

Recommended Posts

Dawid    61

Jakby ktoś nie słyszał Bennnett ma postanowienie noworoczne - zagrać więcej niż 10 meczów z rzędu :D 

opozice    6

Zobaczyłem, że nowy post jest w tym temacie i od razu myśl - ku*wa mać, niemożliwe :D  Byłem przekonany, że przeczytam o kolejnej kontuzji. ;)

crashzero    5

Napiszę w tym wątku, bo to też dotyczy Beau.

Kogo powinniśmy zatrzymać na kolejny sezon? Kto zasłużył?

Bennett, Cullen, Porter?

Lovejoy, Schultz?

Zatkoff?

Majhell    5

Chyba jeszcze nie czas o tym dyskutować szerzej, ale skoro pytasz to przedstawie swój pomysł na tych ludzi.

Bennett musi szukać szczęścia gdzieś indziej, niby ma status RFA ale nie wiem czy klub będzie chciał go trzymać. Bo jaki kontrakt mogą mu dać? Nie jest wart więcej niż w tym momencie. Najlepiej to oddać prawa do negocjacji komuś kto się nad nim zlituje i mieć chociaż 6 czy 7 rundę tego draftu.

Cullen, jeżeli będzie chciał kontynuować karierę, to warto go podpisać. Jest profesjonalistą, ma ogromne umiejętności i doświadczenie. Pewnie kontraktu za 800tys. nie będzie chciał, chociaż 1mln czy 1,2mln można spokojnie mu dać. Chyba, że ktoś zaoferuje mu dużo więcej, to odpuścimy.

Lovejoy, na podobnym kontrakcie jak teraz, czemu nie? Nie wyróżnia się niczym szczególnym ale w PK potrafi zagrać. Jeżeli zechce zostać to jest to łatwiejsze rozwiązanie niż szukanie zastępcy.

Schultz, tutaj wszystko zależy od tego ile zechce. Jest RFA, ale po aktualnym kontrakcie (prawie 4mln) pewnie liczył na więcej, a będzie musiał wrócić do poprzedniej kasy. Chyba, że w zamian za otrzymaną szansę gry w takiej drużynie, w finale Stana, zejdzie z oczekiwań. Za około 2mln na sezon można podpisać na 2 czy 3 lata. Wpisuje się w koncepcje tego zespołu.

Ogółem z obrońcami może być ciekawie bo na kontraktach mamy już Letanga, Delay'a, Cole'a, Maatte, Dumoulin'a i Pouliota. Czyli podpisanie Lovejoya i Schultza daje już 8 defensorów. Niby optymalna ilość, ale nic się nie stanie jak któryś nie podpiszę.

Zatkoff, pozbyć się. Jest UFA więc niech szuka szczęścia. Większy kłopot będzie w układzie Fleury, Murray i Jarry. Kogo ustawić jako jedynkę, jak nie zablokować rozwoju Jarry'ego w konsekwencji tych ruchów?

Majhell    5

Rutherford to kozak, wyciągnął aż trzecią rundę za niego. W sumie to chyba tylko dlatego, że Shero tam dowodzi a Bennett to jego wybór w pierwszej rundzie.

Z zainteresowaniem bedę śledził jaki kontrakt dostanie i jak mu pójdzie w NJD.

opozice    6

A ja żegnam go z olbrzymim żalem. To świetny chłopak z super talentem. Bardzo bardzo żałuję tego, jak ułożyła się jego kariera.

Wysłane z mojego Lenovo TAB 2 A10-70L przy użyciu Tapatalka

Dervorin    9

Powodzenia! Niech Ci się wiedzie w NJ (tylko bez przesady!).

Też będę śledził jego karierę. Wyciągnęliśmy, ile się dało za niego. :)