• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
opozice

Marc-Andre Fleury

Recommended Posts

Dawid    60

Grubo z tym Fleurym. Nie wiem czy trochę nie za wcześnie go podpisaliśmy... Jakoś argument, że później mógł być droższy do mnie nie trafia. No nic. Życzyć najlepszego i dobrej formy w PO. 

Majhell    5

Teraz najważniejsze by teraz nie spuścił z tonu bo otrzymał nowy kontrakt. Oby grał na tym samym poziomie co teraz i będzie bardzo dobrze. Sam kontrakt może nie całkiem optymalny, ale wielkiego wpływu na nasz cap nie będzie miał, dostał podwyżkę nie dużą, nie małą.

Majhell    5

Tu się rodzi interesujące pytanie. Gdyż MAF nie jest już najmłodszy, ale jeszcze trochę gry ma przed sobą. W perspektywie expansion draftu wybór po tym sezonie wydaje się prosty, trzeba będzie zostawić Murray'a o ile obaj będą w klubie do tego czasu. Pytanie czy oddawać Fleury wcześniej bo jego kontrakt trochę zajmuje a młodego trzeba będzie podpisać.

Z drugiej strony Fleury to historia, legenda bramkarska tej organizacji. Najlepszy jaki tu grał, patrząc na ilośc spędzonego czasu. Takich graczy nie oddaje się od tak, za worek krążków. Ciekawe czy z tym problemem zmierzy się Rutherford czy może już jego zastępca np. Karmanos lub Botterill?

Karol1980EP    8

Co do możliwego po przyszłym sezonie expansion draftu, powinniśmy zabezpieczyć w nim Murraya, tak jak mówisz Michał - Fleury to legenda tej organizacji, ale czy w perspektywie całej ligi jest aż tak dobry i będzie takie parcie aby Go podebrać to już inna sprawa. Co innego Murray - młody, perspektywiczny pewnie będzie jeszcze stosunkowo tani - także łakomy kąsek dla nowej organizacji. Chyba, że przyszły sezon zweryfikuje nasze patrzenie na tą sprawę o 180 stopni (Murray się rozsypie) i MAF będzie naszą jedyną opcją. W odwodzie pozostaje jeszcze niesprawdzony Jarry też ponoć duży talent. Zresztą taki dylemat będzie miało kilka klubów np NJD mają nie starego Schneidera teraz błysnął Kinkaid i już gra w kadrze USA na MŚ elity (wiem że to 3 garnitur tej kadry ale jednak tam gra i nie najgorzej sobie radzi).

Kenny29    2

Forma formą, tylko ile MAF nie grał tyg? Z dobre osiem będzie. Murray tez nie błyszczy skutecznością obron w serii z TBL. Po prostu cięzko z nimi sie grało, gra i będzie grać. I nie żebym pisał to w obronie Flowera, gdyż dla mnie również Murray jest starterem do końca tych playoffów.