• Announcements

    • Dawid

      Aktualizacja   04/16/17

      Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
opozice

Marc-Andre Fleury

Recommended Posts

Dawid    60

Grubo z tym Fleurym. Nie wiem czy trochę nie za wcześnie go podpisaliśmy... Jakoś argument, że później mógł być droższy do mnie nie trafia. No nic. Życzyć najlepszego i dobrej formy w PO. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Majhell    5

Teraz najważniejsze by teraz nie spuścił z tonu bo otrzymał nowy kontrakt. Oby grał na tym samym poziomie co teraz i będzie bardzo dobrze. Sam kontrakt może nie całkiem optymalny, ale wielkiego wpływu na nasz cap nie będzie miał, dostał podwyżkę nie dużą, nie małą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Majhell    5

Tu się rodzi interesujące pytanie. Gdyż MAF nie jest już najmłodszy, ale jeszcze trochę gry ma przed sobą. W perspektywie expansion draftu wybór po tym sezonie wydaje się prosty, trzeba będzie zostawić Murray'a o ile obaj będą w klubie do tego czasu. Pytanie czy oddawać Fleury wcześniej bo jego kontrakt trochę zajmuje a młodego trzeba będzie podpisać.

Z drugiej strony Fleury to historia, legenda bramkarska tej organizacji. Najlepszy jaki tu grał, patrząc na ilośc spędzonego czasu. Takich graczy nie oddaje się od tak, za worek krążków. Ciekawe czy z tym problemem zmierzy się Rutherford czy może już jego zastępca np. Karmanos lub Botterill?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Karol1980EP    8

Co do możliwego po przyszłym sezonie expansion draftu, powinniśmy zabezpieczyć w nim Murraya, tak jak mówisz Michał - Fleury to legenda tej organizacji, ale czy w perspektywie całej ligi jest aż tak dobry i będzie takie parcie aby Go podebrać to już inna sprawa. Co innego Murray - młody, perspektywiczny pewnie będzie jeszcze stosunkowo tani - także łakomy kąsek dla nowej organizacji. Chyba, że przyszły sezon zweryfikuje nasze patrzenie na tą sprawę o 180 stopni (Murray się rozsypie) i MAF będzie naszą jedyną opcją. W odwodzie pozostaje jeszcze niesprawdzony Jarry też ponoć duży talent. Zresztą taki dylemat będzie miało kilka klubów np NJD mają nie starego Schneidera teraz błysnął Kinkaid i już gra w kadrze USA na MŚ elity (wiem że to 3 garnitur tej kadry ale jednak tam gra i nie najgorzej sobie radzi).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kenny29    2

Forma formą, tylko ile MAF nie grał tyg? Z dobre osiem będzie. Murray tez nie błyszczy skutecznością obron w serii z TBL. Po prostu cięzko z nimi sie grało, gra i będzie grać. I nie żebym pisał to w obronie Flowera, gdyż dla mnie również Murray jest starterem do końca tych playoffów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this