• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Puchar Świata 2016

Recommended Posts

Dawid    59

No to oficjalnie - Puchar Świata wraca do łask. Wrzesień 2016, Toronto.

Osobiście to mi się ten turniej nie podoba. Komercha na pełnej. Może nawet byłoby OK, ale udział tego Teamu Europa i młodych gwiazd z Ameryki Północnej psuje całą ideę walki o Puchar Świata. Ni tu teraz hymn odegrać, ni nic. Mam nadzieję, że ta decyzja o reaktywacji nie wpłynie na zawieszanie ligi na czas IO i nadal będziemy oglądać olimpijski hokej.

No to co. Temat pod cały Puchar Świata. Będzie się ciągnął przez prawie trzy lata :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Komercha może jest, ale przy potraktowaniu tego po całości poważnie przez drużyny narodowe to poziom turnieju będzie bardzo konkretny. Udział Team Europa i młodych z Ameryki ma przede wszystkim podnieść poziom i zwiększyć oglądalność np w Słowenii (Kopitar) tak przykładowo. Może być fajnie i ciekawie, ale utrzymanie Igrzysk Olimpijskich z graczami NHL powinno być priorytetem, a nie tylko hajs.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Vetur    0

Mnie także nie podoba się formuła turnieju. Po pierwsze te sztucznie stworzone zespoły Europy i Młodych Gwiazd, a po drugie brak jakichkolwiek eliminacji do tego turnieju. Skoro NHL chwali się, że "Hockey is an international game" to dlaczego zamykamy się w obrębie tych sześciu reprezentacji? No i jeszcze gdyby to była cykliczna impreza, np. co cztery lata to organizacja takiego turnieju miałaby jakiś sens, a tak następnego turnieju możemy się spodziewać w 2028 roku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

2 marca powołano po 16 graczy do każdej z reprezentacji, z barw obecnej kadry Pens:

grupa A

Kanada - Crosby

grupa B

Finlandia - Maatta

zespół Ameryki Płn. - Murray

Rosja - Małkin

ps. prawa do pokazywania gier w Europie wykupił Eurosport

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Śmiech na sali z brakiem powołania dla Kessela. Zawodnik, który z dużą dozą prawdopodobieństwa wygra Conn Smythe Trophy nie zagra dla USA a taki np. van Riemsdyk zagra. No comment. Nie żeby mnie to jakoś bardzo martwiło, przynajmniej zerowe prawdopodobieństwo kontuzji na tym komercyjnym turnieju dla Phila. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta