• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 15/16 - podział lig

Recommended Posts

Dawid    59

Koniec wakacji to koniec zapisów. Przedstawiam podział lig w nowym sezonie, robimy dwie ligi A i B. W lidze B jest jeszcze jedno wolne miejsce więc jakby ktoś miał chętne osoby to zapraszam :)

Polish Penguins Fantasy League #A

1. Dawid

2. aduu

3. Eiro

4. Majhell

5. hmmmmmmmmm

6. KGirgiel

7. Luke

8. opozice

9. crashzero

10. Michael

Polish Penguins Fantasy League #B

1. Arhi

2. morlok1

3. varped

4. Maniek

5. Kristof

6. blu

7. Szymson

8. sqter333

9. Marbles

10. robertbham

PPFL #A

Jako, że jestem komisarzem ligi i mam dostęp do konta przedłużam ligę z poprzedniego sezonu, a więc: Eiro, opozice, hmmm, adu, Majhell jedynie logują się do konta Yahoo i potwierdzają zaproszenie. Możecie też chyba zmienić nazwę drużyny w razie potrzeby. Reszta otrzyma na PW linki do rejestracji jeszcze dzisiaj.

PPFL #B

Potrzebny komisarz ligi! Poszukuję osoby, która chciałaby w tej lidze rządzić. Po znalezieniu chętnego rozpoczniemy rejestrację. Ktoś chcę? To nic strasznego :) Ustawia się na początku kilka rzeczy (pomogę) i tyle. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kristof    1

Skoro nie ma innych chętnych to ja mogę zostać komisarzem w B. Przynajmniej nauczę się czegoś nowego, ale zająłbym się tym dopiero w sobotę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kristof    1

Jak pisze Dawid LigaB już działa. Kto się zgłosił niech się rejestruje. Draft odbędzie się w  niedzielę 27 września o 21:00. Jeśli zostaną wolne miejsca będzie możliwość dopisania "last minute". Zapraszam! Wasz Komisarz B)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Panowie pilnie potrzebna jedna osoba do ligi B bo inaczej rozgrywki nie ruszą! Jest nieparzysta liczba osób. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
revmm    4

Jak się zwolni miejscówka jakaś to ja chętnie, bo w sumie co roku biorę udział, a właśnie wróciłem z pracy z Finlandii, więc... mogę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Jak idą rozgrywki w #B?

w #A, obecnie 2 kluby są niepokonane, a inne 2 nie odniosły jeszcze zwycięstwa

moje sowy póki co bilans 1-2-0 i 8 miejsce

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta