• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 15/16 - draft

17 głosów

1. 1. Termin draftu?

• Niedziela 20 września, 21:00
      1
    • Niedziela 27 września, 21:00
      10
    • Poniedziałek 21 września, godzina 21:00
      3
    • Poniedziałek 28 września, godzina 21:00
      3

Recommended Posts

Dawid    60

Trzeba troszkę wcześniej niż start ligi żeby był czas na ew. wymiany przed sezonem :) Jak ktoś nie może definitywnie jakiegoś terminu to oprócz głosu niech tutaj napisze co i jak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Może w ogóle zróbmy wybór w 5 sekund  :huh:

Minuta czy 1.15 to wystarczający czas na wybranie zawodnika. Początkowe wybory i tak idą szybko(chyba że kogoś nie ma), a im dalej tym ciężej znaleźć zawodnika.

Osobiście najbardziej pasuje mi 21 lub 27, ale ja bym ustalał termin możliwie jak najpóźniej, by zdecydowana większość(albo i wszyscy) mogli się jakoś zgrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Widzę, że 27 na razie króluje. Chyba, że zamiast tej niedzieli wolicie 28 w poniedziałek? Coś takiego.

Minuta zostaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Jesli tylko poniedziałek byłby możliwy, to dla mnie zawsze lepszy termin od niedzieli. Ale, oczywiście, dostosuję się do woli większości ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Nic nie ruszajmy, jeśli o czas na wybór zawodnika. W późniejszych rundach jest dużo trudniej, gdyż upatrzonego zawodnika może ci ktoś zwinąć spod nosa i musisz na nowo szukać. A przy 30 sek nie można nawet pobieżnie przejrzeć, kogo ma się do wyboru.

Co do dnia, osobiście wolałbym jakiś poniedziałek, bo weekend to jednak weekend. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Zarządzam draft na dzień 27 września, godzina 21:00. Osoby, które w tym czasie nie będą miały dostępu ani do komputera, ani do smartphone'a albo tabletu z aplikacją Yahoo! mogą ustawić w panelu swoje preferencje draftowe według dogodnej kolejności. W przypadku gdy zawodnicy nie będą dostępni komputer przydzieli do zespołu najlepszego dostępnego gracza wg. rankingu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Po prostu wystarczy się zalogować, wejść na główną stronę ligi i tam po prawej gdzie aktualnie jest odliczanie do draftu będzie button i trzeba kliknąć. Czat będzie w aplikacji tam, nasz jeszcze nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

A w ogóle to jaka jest kolejność rozdziału picków?

I czy jeśli z wyborem zawodnika nie wyrobimy się w tej minucie (np. awaria internetu), to system z automatu przydziela gracza o najwyższym picku, czy po prostu przepada nam kolejka?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

System już tam kiedyś wylosował kolejność. Jak będziesz offline to bierze najwyższy wolny pick. Tak samo jak nie zjawisz się w ogóle na drafcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

W pierwszej rundzie Pingwin tradycyjnie u mnie, a od drugiej... nie będę zdradzał bo sobie utrudnię życie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Gdzie Wy sprawdzacie te picki? Bo ja szukam i coś znaleźć nie mogę (albo inaczej, czy mógłby mi ktoś sprawdzić mojego picka? :P - SV Ratibor 03).

PS Testowałem sobie draft na tej maszynce yahoo do draftowania. W sumie ostatnie picki są całkiem fajne - można sobie fajnie rozplanować praktycznie dwa wybory blisko siebie. W zasadzie ostatni/przedostatni pick daje fajny komfort, bo można od razu jeszcze załapać się na dwóch dobrych zawodników - np. wciąż dobrego centra + bramkarza. Najgorzej mi szło draftowanie, jak musiałem wybierać ze środkowych picków (6th, 7th).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Ale się wczoraj wkurwilem. Wchodzę na draft wszystko normalnie, aż tu nagle przelaczam sobie listę zawodników i wszystko się zjebalo. Wywalalo mnie ze strony bo niby coś z Internetem, ale sekundę wcześniej działa cacy. I tyle było z tej zabawy :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Kristof    1

Uwaga LigaB drugie podejście do draftu w najbliższą niedzielę 4-tego października o 21:00! Do zobaczenia! :)

Zapomniałem dodać: sprawdźcie swoje maile na yahoo, wysłałem do wszystkich wiadomość co i jak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta