• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

Dawid    60

Angry Doges gotowi do walki! ;)

F: Phil Kessel, Chris Kunitz, David Perron, Nick Bonino, Siergiej Płotnikow, Joe Pavelski, Nick Foligno, Tomas Tatar, Craigh Smith, Eric Staal, Tomas Vanek.

D: John Carlson, Sami Vatanen, Brent Seabrook, James Wisniewski, David Sabard, Cody Franson.

GK: Jonathan Quick, Corey Crawford, Martin Jones.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Fajna zabawa, powinniśmy draftować co tydzień :D

SC Ratibor 03:

F: Ryan Getzlaf, Nicklas Backstrom, Johnyy Gaudreau, Patrick Sharp, T.J. Oshie, Radim Vrbata, Jack Eichel, Evander Kane, Andrew Shaw, Antoine Vermette, Brandon Sutter, Dustin BRown

D: P.K.Subban, Nick Leddy, Johnny Boychuk, Erik Johnson, Alex Goligoski

GK: Carey Price, Cory Schneider, Kari Lehtonen.

Jakiś taki penguinsless mi wyszedł ten skład.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Ja sobie tymi niższymi pickami jeszcze pewnie potasuje w tygodniu bo sporo fajnych opcji wciąż wolnych. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Przejrzałem swój losowo wybrany zespół. Obiektywnie nie jest tak tragicznie, jedynie bramka leży i kwiczy. Bramkarze z takich drużyn jak Canes, Flyers czy Sens za dużo pkt nie uzbieraja, ale może im przyfarci ;)

Ciekawe, że los przydzielil mi kilku zawodników z zeszłego sezonu u mnie grających. Turris, Marleau czy Gallagher ostatnio nie zawodzili :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Tak Michał, wczoraj trochę sobie pożartowaliśmy z twojej bramki :)

Ja muszę przyznać, że mój skład nie wygląda najgorzej i całkiem jestem zadowolona, ale pewnie znów będę przegrywać 0.5 punktu i tyle z tego wyjdzie.... Zwłaszcza. że pierwszy mecz mam z naprawdę wymagająca drużyną (czyje są Sowy? :D).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Bramka w fantasy to klucz do zwycięstwa. Ja obsadę mam bardzo dobrą - Quick, Crawford a jako trzeci Jones. Mój atak też mi się podoba. Większość zawodników może grać na dwóch pozycjach co może okazać się w pewnych dniach bardzo korzystne. Liczę na skrzydłach na Kessela i Kunitza czyli naszą 1 linię, a jakby jednak Perron grał w top six to sobie go zabezpieczyłem. Prócz tego wziąłem Tatara bo w pre-season wymiata. Na środku mam Pavelskiego, Foligno, Erica Staala więc też dobre nazwiska. Obrona również niczego sobie - Carlson, Vatanen, Seabrook, Wisniewski, Savard i Franson, no ale ona w fantasy gra drugie skrzypce dlatego wybierałem ją nieco później. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Tak Michał, wczoraj trochę sobie pożartowaliśmy z twojej bramki :).

Nie dziwię się, niestety jak właśnie miałem wybierać Raska lub Quicka to stracilem neta....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Bramka w fantasy to klucz do zwycięstwa. Ja obsadę mam bardzo dobrą - Quick, Crawford a jako trzeci Jones. Mój atak też mi się podoba. Większość zawodników może grać na dwóch pozycjach co może okazać się w pewnych dniach bardzo korzystne. Liczę na skrzydłach na Kessela i Kunitza czyli naszą 1 linię, a jakby jednak Perron grał w top six to sobie go zabezpieczyłem. Prócz tego wziąłem Tatara bo w pre-season wymiata. Na środku mam Pavelskiego, Foligno, Erica Staala więc też dobre nazwiska. Obrona również niczego sobie - Carlson, Vatanen, Seabrook, Wisniewski, Savard i Franson, no ale ona w fantasy gra drugie skrzypce dlatego wybierałem ją nieco później. 

A ja właśnie w tym sezonie zaczęłam wybierać od defensywy - zobaczymy czy to był dobry scenariusz. Choć mam Karlssona i Letanga, więc akurat oni powinni mi trochę punktów natrzaskać (wzięłam też M. "Skuterek" Greena, więc jak szczęście dopisze to i tu trochę punktów wpadnie). Z bramki też jestem zadowolona, bo Flower, Miller i Smith powinni dać radę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Ja też w założeniach postawiłem na starcie na porządnie punktujacych obroncow. Dostałem Keitha i Giordano czyli nie jest tak źle. Jeżeli Kucherov i Johnson zagrają jak rok temu, to nadrobia za bramkarzy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Tak Michał, wczoraj trochę sobie pożartowaliśmy z twojej bramki :)

Ja muszę przyznać, że mój skład nie wygląda najgorzej i całkiem jestem zadowolona, ale pewnie znów będę przegrywać 0.5 punktu i tyle z tego wyjdzie.... Zwłaszcza. że pierwszy mecz mam z naprawdę wymagająca drużyną (czyje są Sowy? :D).

Moje ;p

Ja nie jestem niestety zadowolony ;p mając 1 pick liczyłem na nieco więcej szczęścia i że gracz jednak wybiorą trochę inaczej ;) ale rekord frekwencji nie gwarantował tego...

Bardzo mocno liczę na Johansena, zresztą w tym sezonie kluczem do zwycięstw mają być formacje ofensywne ;)

póki co: F: Sidney Crosby, Ryan Johansen, Daniel Sedin, Pavel Datsyuk, Jeff Carter, Mark Stone, Brayden Schenn, Ryan Callahan, Mike Hoffman, Tomas Plekanec, Jason Pominville, Brock Nelson, Tyler Bozak

D: Roman Josi, Dennis Wideman, Andrei Markov, Jake Muzzin

G: Ben Bishop, Ondrej Pavelec, Ben Scrivens

pogrubieni są gotowi na zmianę barw - jacyś chętni? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Moje ;p

Ja nie jestem niestety zadowolony ;p mając 1 pick liczyłem na nieco więcej szczęścia i że gracz jednak wybiorą trochę inaczej ;) ale rekord frekwencji nie gwarantował tego...

Bardzo mocno liczę na Johansena, zresztą w tym sezonie kluczem do zwycięstw mają być formacje ofensywne ;)

póki co: F: Sidney Crosby, Ryan Johansen, Daniel Sedin, Pavel Datsyuk, Jeff Carter, Mark Stone, Brayden Schenn, Ryan Callahan, Mike Hoffman, Tomas Plekanec, Jason Pominville, Brock Nelson, Tyler Bozak

D: Roman Josi, Dennis Wideman, Andrei Markov, Jake Muzzin

G: Ben Bishop, Ondrej Pavelec, Ben Scrivens

pogrubieni są gotowi na zmianę barw - jacyś chętni? :D

Masz tylko czterech obrońców?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

Jestem zadowolony z draftu, szczególnie, że mimo starań nie miałem możliwości brać udziału na żywo.

Udało mi się dodatkowo po drafcie wymienić Boylea i Zidlickyego na Garrisona i Del Zotto.

Z drugiej strony szkoda mi trochę Marka, który jeszcze w zeszłym sezonie był moim faworytem na czołowego obrońcę.

Czyżby to już był koniec jego kariery?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
varped    1

Ok, dostałem takiego meila.   "Cześć,
mam dobrą wiadomość drugie podejście do draftu odbędzie się w niedzielę 4-tego października o 21:00. Jest też jednak i zła wiadomość: w związku z tym, że nie udaje się znaleźć 10-tego chętnego do gry prawdopodobnie wystartujemy w 8-mio zespołowym skaładzie. Ustaliliśmy z Dawidem, że jeśli nie znajdzie się osoba, która dobrowolnie zrezygnuje ze startu, to zostanie skreślona ostatnia osoba, która dołączyła do ligi - w tym przypadku Krystian. Wiem, że nie jest to miła sytuacja i jest mi przykro z tego powodu, ale jest to kwestia czy wogóle wystartujemy w tym sezonie czy nie. Jeśli ktoś by się zdecydował i chciał zrezygnować, czekam na wiadomość do jutra do 16:00."" Krystian to ja żeby nie ​było. Ogólnie zostałem wychujany. A czemu ? Grałem w poprzednim sezonie oraz.....zapisałem się do ligi jako 10!!!! Oto lista

1. Dawid

2. opozice

3. Marbles

4. aduu

5. morlok1

6. Arhi

7. Eiro 

8. sqter333

9. Majhell 

10. varped

11. Luke

12. Maniek

13. Kristof

14. hmmmmmmmmm

15. crashzero

16. Szymson

17. KGirgiel

18. blu

19.

20.

Mój nick to varped. Więc o co kaman ? Tak więc pograłem sobie...., a meila dostałem wczoraj. Świetna organizacja ://////

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Kazałem komisarzowi ligi usunąć czasowo 1 osobę z ligi, która założyła drużynę jako ostatnia aby mógł się w ogóle odbyć draft i żeby ona wystartowała. Jak ktoś nie zaloguje się w najbliższych dniach do systemu przejmiesz jego drużynę. Przy 8 zespołach w lidze każdy skład będzie mocny. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Arhi    0

Na śmierć zapomniałem o drugim terminie draftu, ale składzik wyszedł całkiem ciekawy.

C: Claude Giroux, Anze Kopitar, Sean Monahan, Mark Scheifele

LW: James van Riemsdyk, Daniel Sedin, Pavel Datsyuk, Ondrej Palat

RW: Vladimir Tarasenko, Blake Wheeler, Jarome Iginla, Rick Nash

D: Brent Burns, Tyson Barrie, Dennis Wideman, Torey Krug, Nick Leddy

G: Carey Price, Devan Dubnyk, Jonas Hiller

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Mi się udało i miałem 1 pick liczę na zdecydowanie lepszy sezon niż rok temu bez Play-off wówczas skończyłem :

C : Sidney Crosby, Tomas Tatar, T.J Oshie, Derek Stepan

LW : Chris Kunitz, Gustav Nyquvist, Tyler Toffoli, Bobby Ryan

RW : Chris Kreider, Ryan Callahan, Kyle Okposo, Jason Pominville

D : P.K.Subban, Duncan Keith, Aaron Ekblad, Niklas Kronwall, Dion Phaneuf

G : Jonathan Quick, Tuukka Rask, Mike Smith 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    1

Mój skład w sumie nie jest zły ale kilku graczy nie udało się wybrać, konkurencja była szybsza :)

C : Nicklas Backstrom, Henrik Sedin, Evgeni Malkin, Joe Pavelski

LW : Jamie Benn, Max Pacioretty, Patrick Sharp, Jonathan Huberdeau

RW : Marian Gaborik, Radim Vrbata, Patric Hornqvist

D : Shea Weber, John Carlson, Ryan Suter, John Klingberg, Dustin Byfuglien

G : Pekka Rinne, Sergei Bobrovsky, Ryan Miller, Frederik Andersen

Jak coś jestem otwarty na jakieś wymiany :) pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta