• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

opozice    6

Proszę mi nie wypominać dramatycznie słabej postawy Raciborzan na początku sezonu :P Swoją drogą, w ostatnich dwóch tygodniach nie pomagałem, miałem bardzo mało czasu i zwyczajnie zapominałem aktuazliwać na bieżąco skład. Mam nadzieję, że w tym już porządniej przysiądę i porobię pewne roszady, żeby to skleić do kupy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Crashzero ostro. Nikt nigdy nie chciał sprzedać Sida :D Zalecam cierpliwość. Rok albo dwa temu ktoś chciał oddać Malkina po słabym miesiącu a potem w następnych tygodniach zdobywał najwięcej pkt :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Dawid i opozice oraz Luke

dostaliście oferty za Sida :)

to jest tylko gra, Sid póki co mnie zawodzi, 3 kolejki i na razie nie tego oczekiwałem ;) poza tym szukam innych opcji dla siebie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Poszła kolejna oferta, myślę, że korzystna dla obu stron. 

Ja chętnie wysłucham ofert za KAŻDEGO gracza, szczególnie zależy mi na wzmocnieniu bramki... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Nie mam szczęścia... Najpierw Schwartz, a teraz McDavid, tego drugiego szczególnie szkoda... W fantasy, jak i stricte sportowo.... 

To chyba karma za niesamowitego farta w zeszłym sezonie :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Jak już chcecie się wymieniać to wysyłajcie jakieś poważne propozycje. Dziś dostałam propozycję żebym Flowera i Erikssona oddała za Bishopa i Pominville'a. :D Litości.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Póki co mimo kilku kontuzji i idiotycznych decyzji z mojej strony Seguin i kontuzja Price'a ratują mi kolejkę :P

Nadal zapraszam do wymiany (MILAN LUCIC KING) dostępni są wszyscy moi zawodnicy prócz Tylera (chyba, że ktoś przyszedłby z naprawde ciekawą ofertą). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

ok. ja po ostatniej porażce także jestem otwarty na nietypowe oferty,

jeżeli ktoś chce Bishopa to oczekuję równowartościowego zmiennika albo zawodników z pola

każdy gracz może wejść do transakcji, więc śmiało można składać oferty ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Oferujesz słaby towar ;) Chyba, że coś się nagle odmieni. Daciuk za Keitha dobre podejście ale takich obrońców wielu nie ma ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Eh, minimalna porażka, i to z własnej głupoty wystawiając dwóch bramkarzy którzy zdobyli dla mnie okrągły jeden punkt, a posiadając na ławce dwóch, którzy łącznie "zarobili" punktów 18... Ale kto do cholery mógł przewidzieć, iż Habs przegrają 1-6???

W tym tygodniu pojedynek z panem Kamilem "WOLĘ RUGBY OD HOKEJA" R, także must win.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Poprzedni sezon rozpocząłem od mocnej serii zwycięstw, a teraz na starcie było 0-3. Dwa zwycięstwa z rzędu trochę jednak zamazują formę moich zawodników. Hossa, Voracek, Backes fatalni, dopiero w ostatni weekend coś drgnęło. Dwa trade'y w drodze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Jako, że u mnie dramat w pełni, zapraszam każdego chętnego do trade'u. Do wymiany każdy poza Pricem.

SV Ratibor

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta