• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

morlok1    1

No i wykrakałem pierwsza porażka i to o 0,1 punktu, trochę na własne życzenie bo słabo zarządzałem bramkarzami. Jest tez pierwsza kontuzja Brendan Gallagher wypada.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Mi znowu wiele nie brakowało, ale rywale z grupy także przegrali, więc aż tak źle nie ma. Ja także jestem otwarty na wszelakie (poważne) oferty. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

W tym sezonie zdradza mnie własny brak intuicji co do bramkarzy... Neuvirth na ławce, 8 punktów, Bishop w ogóle nie zagrał, ale cholerni Bolts podali informację gdy mecz Flyers się zaczął. No i wyrazy współczucia kierujęw stronę Opo, którego główny gracz w tym sezonie ciągle jest pokiereszowany. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

jako że straciłem szanse na awans do PO i mój skład wygląda jak ser szwajcarski ;p ogłaszam, że jestem gotów oddać każdego wartościowego gracza za waszych debiutantów, tegorocznych rookie, czy gwiazdy, które mają słabszy sezon, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam. Owls

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

Dzięki za takie podejście !!! Może Twoim śladem Pingwiny zaproszą inne drużyny do rozbioru  i zyskają powszechną "sympatię" innych drużyn i kibiców.

Strategia gram tylko jak wygrywam jest po prostu jedynie słuszna dla Ciebie - rozumiem. Jeszcze raz dzięki za szacunek dla pozostałych.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Ja skorzystałem z 'oferty' zważywszy, że podczas draftu mnie wywalilo i nie wybrałem jak chciałem, zwłaszcza obsady bramki. W transferach zoferowalem porządnych zawodników, takich jak Toews czy Parayko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Blokować te transfery, a jego nie brać więcej do tego typu gier.

Jak można przy tym układzie tabeli stwierdzić, że już ktoś ma po sezonie ?  :lol:

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Skoro blokujecie dość normalny transfer, to rzadam blokowania każdego do końca ligi. Dlaczego nie blokowaliscie wymiany Crosby-Seguin wcześniej, choć była zdecydowanie nie równa? Bo Crosby chuj grał.

Rozumiem, że w przypadku takiej deklaracji, mogę oferować tylko najlepszych swoich graczy za kompletne cioty? Skoro oferowanie podobnie punktujacych graczy, ale z innymi pozycjami zostało zablokowane...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Blokować wszystkie transfery z udziałem tej drużyny. Niestety rykoszetem dostajesz Ty, ale po jasnej deklaracji odnośnie oddawania zawodników, nie widzę innej opcji. Nawet gdybyś miał złożyć totalnie niekorzystną dla siebie ofertę. Taki środek zapobiegawczy.

Może w końcu od przyszłego roku uda się zebrać ekipę, która nie będzie miała słabych ogniw i wytrwa przez lata.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Trudno się nie zgodzić z hmmmmm, najpierw ludzie olewający mecze, a teraz komunikat o oddawaniu zawodników. Panie i Panowie, traktujmy sie poważnie, bo udział w zabawie nie był przymusowy. Nikt nie ma nic przeciw wymianom, ale niech to będzie robione w warunkach normalnych.

Poza tym Crash, twoja dywizja jest słaba jak barszcz, a do końca 9. kolejek. Jedno, dwa zwycięstwa i jesteś na dobrym miejscu, gdzie zatem widzisz koniec sezonu dla siebie? Możesz to jakoś wytłumaczyć, bo nie umiem pojąć tego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Poza tym Crash, twoja dywizja jest słaba jak barszcz, a do końca 9. kolejek. Jedno, dwa zwycięstwa i jesteś na dobrym miejscu, gdzie zatem widzisz koniec sezonu dla siebie? Możesz to jakoś wytłumaczyć, bo nie umiem pojąć tego.

:D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

wy macie swoją wizje prowadzenia zespołów, ja swoją

nikt nie potrafi tego uszanować?

skoro biorę udział w zabawie to moja sprawa co robię z danymi grajkami i co chcę osiągnąć i w jaki sposób

niby dowolność w ustalaniu składu, ale jak chcę kogoś przetransferować, to mnie blokuje liga.... piękne..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Człowieku, piszesz posta typu "Ohoho, przegrałem oddam moich dobrych graczy za średniaków-młodzików", po czym robisz trade Seguina, gościa top 2 NHL, za picka z drugiej rundy drużyny Stoczniowiec, którego o ile mnie pamięć ledwo jest w top 100. Liczyłeś, że po takim ogłoszeniu wszem i wobec, iż rozdajesz swoje talenty, ludzie będą akceptowali te trade?

Byłbym w stanie zrozumieć i zaakceptować taki trade, gdyby oboje grali na podobnym poziomie bo rundą picku nie zawsze można się sugerować, lub jeśli druga wymiana "wyrównywałaby" Seguin>Toews, ale Jenner za Hoffmana, litości, Jenner siedział u nas w waivers przez dwa tygodnie i wielkiego zainteresowania nie wzbudził. 

Masz pretensje, że nie pozwalamy ci brać udziału w zabawie tak jak sobie tego życzysz, a gdzie szacunek do innych graczy? Po takich wymianach niektóre osoby będą grały z twoim, słabszym zespołem i o wiele mocniejszym Stoczniowcem, bierz sobie grajków jakich chcesz, ale nie psuj zabawy INNYM!!!

Rozumiem, że w przypadku takiej deklaracji, mogę oferować tylko najlepszych swoich graczy za kompletne cioty? Skoro oferowanie podobnie punktujacych graczy, ale z innymi pozycjami zostało zablokowane...

1 pick 23G27A za 2 pick 13G/12A, zaiste, podobnie punktujący gracze!!! 

Majhell, nie wiem dlaczego przytaczasz mój trade z początku gry, gdyż nikt co do niego nie miał obiekcji, i był bardzo fair, tak zwany high-risk, high-rewad, oddałem Seguina (moj pick z PIERWSZEJ RUNDY), Krejciego (który był pickiem dość odległym, ale na tamten moment był w top 20 i w bardzo dobrej formie), za Crosby'ego (1 pick, miał wtedy bodajże dwie bramki na koncie) oraz Bishopa, który jest świetnym bramkarzem, ale Bolts w tym sezonie nie poczynają sobie zbyt świetnie. Ryzykowałem wiele, ale mogło mi się opłacać, w waszym trade który został zablokowany (na szczęście) tylko jednej stronie ewidentnie się opłaciło. Teraz wypominasz ten trade, a wtedy nikt do Sida w doskonałej formie nawet nie chciał podejść. 

Apeluję o odrobinę dorosłości i fair-play, bo niektórzy zachowują się jak dzieci którym wzięto zabawki. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Między Crosbym a Segiunem była ogromna różnica, tak jak teraz w przypadku Toews i Seguin. Oczywiście, że chciałem na tym skorzystać, jak każdy, nie tracajcie tutaj uczciwoscia bo każdy chcę najlepiej dla siebie. Jenner-Hoffman różnica 20pkt, przede wszystkim dlatego, że Ottawa gra dobrze a Jackets słabo, oczywiście też szukałem korzyści, bo oto chodziło.

Rozumiem, że akceptujecie tylko takie wymiany które mnie osłabia, bo reszta będzie nieuczciwa. Mi to obojętne bo i tak będę grał dalej, tak jak gram od początku z duetem świetnych bramkarzy. Ale problemem jest to, że byłbym pierwszy i dlatego zyskał, a nie któryś z Was. Choć pewnie zaraz któryś wyleci z tekstem, że on to by Seguina nigdy nie chciał.

Od dziś patrzę na wymiany, jeżeli będzie rozbieżność więcej niż jeden punkt będę chciał anulowania, bo przecież nikt nie ma prawa zyskać na wymianie ;)

Ps. Crosby w tym momencie jest lepszy od Toewsa raptem o 9pkt, głównie dzięki punktom z PP i ostatnimi lepszymi meczami, wcześniej różnica była jeszcze większa, ale rozumiem, że to Crosby więc wszystko gra. Toews to pulka trochę niższa ale też jest pod formą, no ale oczywiście to nie to samo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Ciuciok    1

Kolego, zauważ, że w tym sezonie odbyły się 4 wymiany, lubi więcej, nie chce mi się liczyć i żadna nie została zawetowana, prócz twojej i Crasha? Pech? Przypadek? Czy może po prostu ponad połowa ludzi zgodnie zadecydowała, iż coś z trym trade było nie tak? Uważasz, że to jakiś personalny atak, czy co? Gdyby ktoś próbował wymienić przykładowo Subbana za Seguina to również bym wetował. (Zaoferuj Małkina za Seguina, jeżeli Crash się zgodzi, wątpię aby wiele osób miało obiekcję). 

To doskonale, że od dzisiaj będziesz patrzył na wymiany, pamiętaj tylko, że trzeba mieć 50% głosów, zawsze ktoś na wymianie mniej lub więcej zyskuje, sęk w tym, że tobie OGROMNIE by się opłaciło. 

Myślisz, że gdyby Crashowi się "nie odwidziało" grać i miałby dobrą pozycję w lidze (na PO nadal ma szansę, ale nie moja sprawa) to zaakceptował by taką wymianę? Powtarzam, opcja wetowania jest po to, aby takie trade nie miały miejsca, dziwne, że w przeciągu kilku godzin twój został zawetowany, a inne przeszły bez żadnych komplikacji, jeżeli twój był tak uczciwy i równy, jak twierdzisz. Mój trade, jak i inne wisiały przez tydzień, każdy miał szansę na nie zgodzenie się z nim i gdyby został anulowany, nie miałbym żadnych pretensji, jak ty o trade, przed którym osoba z którą miałeś się wymienić sama przyznała, iż będzie dobrowolnie oddawała graczy lepszych, za gorszych, bo ma takie widzimisię. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

Przecież ja nie ukrywam, że chciałem na tym zyskać, ją tylko jako pierwszy skorzystałem z oferty i tyle. Nie ja z tym wyszedłem, ja z tego chciałem skorzystać, jak dają.

Zawsze patrzę na wymiany, jednak zakładam, że skoro dwie osoby na to przystaly to nie ma co w to ingerować szczególnie. Z tym, ze teraz uznaje za uczciwe te w których jest autentycznie identyczna pozycja punktówa obu lub więcej graczy, bo inaczej komuś się to opłaci a drugiemu już mniej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Naucz się czytać ze zrozumieniem. Wyraźnie jest napisane wyżej, by wetować wszystkie transfery z jego udziałem i to bez znaczenia kto będzie po drugiej stronie. Po kilku słabych wynikach smarkowi odechciało się grać, ale to nie powód, by psuć całą ligę. Złożył deklarację, jaką złożył, dlatego nawet wyrównany transfer będzie śmierdział i by tego uniknąć najlepiej w ogóle z nim nie transferować. I przestań robić z siebie pokrzywdzonego, bo sam chciałeś skorzystać na jego nieuczciwej deklaracji, chociaż reszta ligi zachowała się akurat fair i olała temat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta