• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

PPFL 15/16 - rozmowy ogólne

Recommended Posts

Majhell    5

Nie wiem z jakiego powodu nakazujesz mi się uczyć, skoro nie poruszam wetowania wszystkich transferów z jego udziałem. Skoro moje nie przeszły to pozostałe też nie. Ja tylko dodaje, że nie będę akceptowal żadnych wymian, jak nie będą wyrównane.

Reszta ligi nie olala tematu, tylko nawet nie zdążyła bo ja od razu skorzystałem z propozycji, więc pozostali już nie mogli. Pewnie ktoś inny by też skorzystał, jakbym tego nie zrobił i wcale mnie to by nie zdziwiło. To tylko gra.

Przestanę kiedy uznam to za właściwy moment, a nie kiedy Ty będziesz tego chciał. Chciałem skorzystać, by mieć mocniejszy zespół, sobie bym nie zepsuł ligi, tylko Wam bo byście przegrywali najwyżej i w tym główna rzecz ;)

Nie udało się, trudno i gramy dalej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Reszta ligi nie podjęła tematu, co więcej kilka osób tutaj otwarcie skrytykowało takie podejście, więc oczywistą sprawą jest, że nie będą brać udziału w tych wymianach. W zasadzie na to szczeniackie zachowanie nie zareagował nikt poza tobą i nie chodzi tutaj o czas, bo oferty składać można niezależnie od innych. Więc pozostali mogli korzystać, ale jak widać większość traktuje to jako zabawę i gra fair.

Chciałem skorzystać, by mieć mocniejszy zespół, sobie bym nie zepsuł ligi, tylko Wam bo byście przegrywali najwyżej i w tym główna rzecz ;)

W zasadzie na tym cytacie można zakończyć rozmowę :lol:  Zrób przelew do yahoo, żeby dodawali ci po kilka punktów dziennie, byś mógł dzielnie i mężnie wygrywać. W końcu nieważne jak, liczy się efekt końcowy.  :rolleyes:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Majhell    5

A po co ktoś miałby składać teraz oferty, skoro moje pierwsze zostały cofniete? Przecież to totalnie bezsensu i nikt tego nie zrobi bo się nie uda. Trafiło na mnie pierwszego bo dość często zaglądam na forum. A co by zrobili inni tego nikt już nie wie, nawet Ty.

Nie wiem skąd masz przekonanie, że ja tego nie traktuje jak zabawe, rozrywkę. Jesteś w ogromnym błędzie, jeżeli myślisz, że ja muszę za wszelką cenę wygrać. Bawią mnie Twoje słowa, bo jesteś tego taki pewien.

Dobrze, że mamy strażników moralności, bo jeszcze bym napisał do supportu Yahoo, żeby przerzucili top 10 rankingu do mojego zespołu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

"Strażnicy Moralności" są potrzebni. Jeżeli traktujemy nasze zgłoszenia do tej zabawy poważnie, to poważnie traktujemy także innych uczestników.

Miałem okazję brać udział w takiej lidze, gdzie jeden właściciel posiadał 2 drużyny ( wyjątkowo losowy przypadek, ale prawdziwy ). Jego drużyny miały niezależne nazwy, ale nazwa właściciela była taka sama jak i jego mail kontaktowy dla tych drużyn. Wykombinował sobie przerzucenie najlepszych graczy do jednej drużyny. Oczywiście szedł w zaparte, że to dwie różne osoby, a po wykazaniu, że są te same adresy stwierdził, że ma do tego prawo. Ostatecznie uzgodniliśmy, z pozostałymi właścicielami, że wycofujemy nasze zespoły i spotykamy się w lidze prywatnej w następnym sezonie. Tak zrobiliśmy dobierając jeszcze 2 nowych graczy. Ludzie są różni i mają różne motywacje.

Przy okazji hasło, że ktoś nie skorzystał z tej możliwości, bo nie był pierwszy jest tak samo gównianym argumentem, jak to że wszyscy czekają na takie  sytuacje.

Mnie to  osobiści obraża. Widziałem tą propozycję wcześniej i jakoś nie czułem potrzeby szybkiego skorzystania z okazji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta