• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
crashzero

Lia Typerów - rozmowy 15/16

Recommended Posts

crashzero    5

Panie i Panowie,

rozpoczynamy zabawę w Lidze Typerów na najbliższy sezon :)
Dziś pierwsze mecze NHL więc i czas na obstawiania ;) w tym roku lekko zmodyfikowaliśmy Regulamin, więc zachęcamy do zapoznania się z nim. Od tej pory obowiązuje zasada, że mecze będą dodawane zawsze na początku tygodnia na kolejny tydzień w przód.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Jeżeli ktoś zauważy jeszcze jakiś błąd, pomyłkę, etc. to proszę o info. Pozostałych, którzy nie wzięli jeszcze udziału w zabawie ZACHĘCAM :D do gry!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Koledzy i koleżanki,

z racji iż w Lidze Typerów jako rok mogę wybrac maksymalnie 2015, nie jestem w stanie przygotowac terminarza na rok 2016, w związku z czym nie biorę odpowiedzialności za brak możliwości typowania gier po Nowym Roku. Tyma samym zachecam, aby ktoś inny zajął się tym i zgłosił się do Dawida.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

UWAGA!

Ponieważ Dawid nie dodał odpowiednich uprawnień dla nowej osoby zarządzającej Ligą Typerów a także roku 2016, typowanie zostaje zawieszone do odwołania, uczestnicy kontaktujcie się z Dawidem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

Fajnie, że naprawione, ale nie zmieściłem się w czasie, żeby obstawić mecz Boston - Montreal. Co gorsze nie mogę obstawić meczu Vancouver - Anaheim, mimo że jest za 8 godzin. To chyba szczęście, że nie trafiłem na dzień w którym jest np. 9 spotkań. Słabe takie pocieszenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Sezon się skończył więc czas podsumować wasze dokonania w typerze za zakończony już sezon z racji iż w play-off mecze były punktowane za 2 punkty więc trochę to się zmieniło po dodaniu wszystkich punktów a więc końcowa klasyfikacja brzmi następująco:

1 Miejsce crosby8771 z sumą  784 punktów,

2 Miejsce Hmmmmm 770 punktów,

3 Miejsce Kristof 720 punktów

4 Miejsce Karol1980EP 715 punktów

5 Miejsce Marbles 709 punktów

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do zabawy w następnym sezonie tych którzy w tym roku nie brali udziału w zabawie zachęcamy do wzięcia udziału w następnym sezonie :)

• Like 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

Czyli punktacja i ranking widoczne codziennie w typerze były delikatnie mówiąc podpuchą ???

Równie dobrze w następnej edycji w podsumowaniu można spodziewać się przeliczenia

sezonu zasadniczego po 4,27, a play-offów po 2,14.

Parodia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marbles    1

Przeczytałem.

"Aktualny ranking Ligi Typerów jest dostępny w systemie do wglądu dla każdego uczestnika Ligi Typerów."

Nasz aktualny ranking, a wyniki końcowe to dwie różne rzeczy. Tak wiem powinienem liczyć gdzieś na boku poprawki dla siebie i być na bieżąco, ale aktualny ranking nie był zgodny z regulaminem.

O to powinien zadbać prowadzący ( taka rada na przyszłość ).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Zdaje sobie z tego sprawę oczywiście prowadziłem na boku notatki ile punktów zdobył każdy typujący w PO ale niestety nie mogłem dopisać oczywiście też mogłem dać wiadomość do tego wątku także to też mój błąd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta