• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
R10barca

Evgeni Malkin

Recommended Posts

R10barca    0

Jak sądzicie czy Evgeni Malkin potrafi unieść ciężar zespołu na swoich barkach?Wszystko ładnie pięknie ale do momentu gdy Crosby jest zdrowy, Rosjanin zalicza kolejne asysty ale ma też przestoje gdy go praktycznie nie ma na lodzie.

wow1230    0

Czy Evgeni Malkin potrafi unieść ciężar zespołu na swoich barkach? .... już mu się to kiedyś udało (i to całkiem nieźle mu to wyszło). Z pewnością (to jest oczywiście moje zdanie) jest to jeden z nielicznych zawodników który potrafi "w pojedynkę" wygrać mecz. Z pewnością łatwiej się gra z Crosbym niż z innymi zawodnikami (nie ujmując oczywiście nikomu umiejętności). Wielokrotnie pokazał też, że jest w stanie punktować kilka razy w meczu nie będąc w linii z Sidem. A jeśli chodzi o sezon 2010-2011 to ciągłe problemy Gienka ze zdrowiem, nie pozwoliły mu "rozwinąć skrzydeł". Wiem, wiem jak coś nie wychodzi to najlepiej zwalić wszystko na kontuje ...... mam nadzieje, że w tym przypadku Malkin pokaże, że w nadchodzącym sezonie będzie jednym z najlepszych (o ile nie najlepszym) zawodnikiem ligi NHL ...... żeby nie być gołosłownym w sezonie 2008-2009 udowodnił on, że jest najlepszym graczem ligi nie tylko w sezonie regularnym ale i w play-off (wcześniej tej sztuki dokonał chyba Lemieux). Mam nadzieję, że się nie mylę co do tego i Malkin odpoczął sobie teraz i w przyszłym sezonie będzie znacznie, znacznie lepszy. Trzymam kciuki Geno:)

godzik    14

Dziś już nie mam sił na czytanie tego i oglądanie, ale jest to punkt #1 na mojej jutrzejszej liście :D Czy może raczej najważniejszy punkt, tj. #66 :D

Marek    15

Ja też dzisiaj już nie dam rady - ale zapowiada się "smakowicie" więc jutro nie odpuszczę :) dla mnie raczej #71 :D

aduu    6

Pff, to ja się tyle męczę, przygotowuje statystyki, wyszukuje ciekawostki, robię review sezonu, a Wy: "nie dam rady czytać"?!?!?! Niestety, w dwóch zdaniach nie zmieszczę całej kampanii :P

Situ    0

Doskonały kawał roboty z tego newsa :) I notka o MŚ też jest, ekstra (GWG w finale też można było). O, było co podsumować.

Dawid    60

Dobrze, że nie robiłaś o Sidzie bo bym musiał tydzień wolnego wziąć :D

Spokojnie. Bierz urlop, pewnie niedługo będzie :D

aduu    6

Dobrze, że nie robiłaś o Sidzie bo bym musiał tydzień wolnego wziąć :D

Najlepsze zostawiam na koniec! :P Ale niestety, Sid mało grał ...

Eiro    18

Może artykuł o Crosbym będzię do pobrania w PDFie? Będzie wygodniej czytać ten mega esej :D

Co artykułu o Gienku....to również przeczytam juto :)

Eiro    18

Moze dlatego, ze w KHL grają ogórki?

Pamiętaj, ze partnerzy w ataku tez mu nie pomagają.

Marek    15

Inne granie jednak jest ciągle w KHL, więcej słabszych klubów i graczy, co jednak nie zmienia tego, że ja się znacznie więcej po Ewgenim spodziewałem... Rozegrał sporo meczy, zdobył sporo punktów a nic z tego nie procentuje.

Eiro    18

No aż tak to nie, ale wiesz o co mi chodziło. Poziom w KHL jeszcze długo, długo nie będzie taki jak w NHL :)

Kenny29    2

fakt, że są to różniące się od siebie ligi,ale sama niemrawa postawa Malkina rozczarowywuje.. Szczególnie jeżeli chodzi o głupie błędy w obronie i niepotrzebnie zaciągane kary powodowane jego frustracją  :wacko: 

Kenny29    2

Na pewno to jedna z przyczyn, mieliśmy okazję zauważyć jak wiele jego rozegrań pod bramką czy w kontrataku Eric łatwo psuł..
Tylko jak teraz cała drużyna ma grać, jeżeli widzą, że ich jedna z  największych gwiazd przechodzi kryzys załamania i nie daje sobie rady? :P

Eiro    18

A najlepiej załatwić im mieszkanie, prace etc. ;)

Zobaczymy, czy Zenia dzis bedzie takie patelnie dawał ;)