• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
R10barca

Evgeni Malkin

Recommended Posts

godzik    14

Geno czuje się dobrze,  problemy z pamięcią mijają, więc można być dobrej nadziei. Jak z twiitera jakieś info znajdziecie to dajcie znać bo ja jeszcze się tam nie zadomowiłem :P

Eiro    18

Pięknie, no to czekamy na dalsze wieści związane z zdrowiem/postepami i liczymy na to, że forma Sida dalej będzie rosła.

Dawid    60

Ciemno to widzę. Geno wylatuje ze składu, nie wiadomo ile, ale (tfu tfu) pewnie na jakiś miesiąc, a może i dłużej. Ogólnie dla Małkina ten sezon jest już stracony pod względem wyników. 

godzik    14

Graliśmy bez Sida, ugramy i bez Geno. Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, wypada życzyć szybkiego powrotu na taflę.

aduu    6

Geno wczoraj rano poślizgał się na lodzie 30 minut i podobno jest 'symptom-free'. Wróciła więc już mu chyba pamięć krótkotrwała, ale oczywiście data powrotu dalej jest nieznana. Nie ma co się spieszyć, bo jak na razie (chociaż ta ostatnia porażka z Panterami ...) radzimy sobie jakoś.

Dawid    60

Wiecie jak z tym wstrząśnieniem jest... Dzisiaj niby OK, a jutro nikt nie wie co będzie. Ale niech się kuruje. 

Eiro    18

Ja bym się wstrzymał. Wiadomo jak to z Philly wyglada, ale potem może wskoczyć. :P

godzik    14

No ciekawe jak się to rozwinie. Sporo zmian w składzie porobionych to może i lepiej żeby Geno nie grał kilku meczy.

godzik    14

Nowy sezon, a jak wiadomo nie znam się na hokeju i chciałbym poznać opinie o jego grze w tym sezonie ;)

Dla mnie nazwiska nie grają. To do wszystkich naokoło przemawiają statystyki, a w której mieści się Małkin? Jeden z najlepszych zawodników ligi, przynajmniej w teorii, nie potwierdza tej opinii grą. Jest w klubie tyle czasu, że nie tłumaczy go "bycie nowym", nie tłumaczy go brak zgrania z drużyną, czy własną linią, bo to on ma ich prowadzić.

Dla mnie on w tym sezonie po prostu zawodzi, a to że miewa dobre występy jakoś mnie nie przekonuje.

I wiem, wiem, oglądam wybiórczo, nie znam się na hokeju, na sporcie etc. etc., słyszałem już to wszystko, więc odpuśćcie takie komentarze, ale chciałbym wiedzieć co sprawia, że uważacie jego występy w tym sezonie za dobre?

Eiro    18

Powiem tak ( i będzie to moja jedyna odpowiedź). Jeśli Ty nie widzisz od meczu z Bostonem ogromnej chęci u Gienka, szukaniu gry przez Gienka, dobrych/bardzo dobrych podań Gienka, pojedynków 1 on 1 (wygranych!) Gienka, to jak ja mam Ci pomóc? Rysować paluchem po tablicy jak Gmoch? WYRAŹNY progres jest dostrzegalny, ale żeby to zobaczyć potrzeba odrobiny DOBREJ woli. Tylko tyle i aż tyle.

godzik    14

Nie widziałem meczu z Bostonem niestety, patrząc po wyniku i raporcie to trochę szkoda.

Dla mnie tzw. progres nie jest aż tak widoczny, przecież Geno potrafi grać lepiej. To, że teraz gra lepiej niż dajmy na to 5 spotkań wcześniej, nie oznacza, że gra dobrze. Bo dla mnie on ciągle nie gra na miarę swoich możliwości. W swojej linii jest tylko jednym z trzech, a nie liderem.

Jak trzeba to narysujcie mi to, ale naprawdę nie widzę, by tak dobrze opłacany zawodnik pokazywał, że zostawia ostatni pot na lodzie, że więcej nie potrafi z siebie dać.

Popatrzmy chociażby na Sida, bo obaj są gwiazdami tej drużyny. On potrafi sobie znaleźć miejsce na lodzie, potrafi być aktywny i przydatny. Może ratuje go gra z Kunitzem, jest to prawdopodobne, ale mimo wszystko gra, punktuje, pokazuje się jakoś. Geno na razie mi nie zaimponował w tym sezonie.

No i wiadomo - nie zwalnia się takich zawodników. W RS nie jest tak bardzo istotna forma Małkina, pewnie później nabierze właściwych chęci, ale obecnie nie robi nic żebym spoglądał na niego przychylnym okiem.