• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Recommended Posts

Dawid    59

Polish Penguins Fantasy League (PPFL)

5th season

ppfln.jpg

No portalu będzie nieco później ogłoszenie, ale tutaj macie już ;) Otwieramy zapisy do nowego sezonu Polish Penguins Fantasy League. Podobnie jak przed rokiem (w przypadku zainteresowania) stworzymy dwie ligi. Ligę A, w której znajdą się osoby wyjawiające aktywność na naszym forum, osoby z polecenia oraz ewentualnie zwycięzca ligi B z zeszłego sezonu. W lidze B znajdą się nowy użytkownicy, którzy dopiero planują rozpocząć przygodę z fantasy hockey. 

Czym jest to całe fantasy? Jest to coś na wzór menadżera. Budujesz własny zespół, draftujesz zawodników, przeprowadzasz transfery z innymi graczami. Jeden mecz trwa tydzień i punktuje się go na podstawie zdobytych przez zawodników bramek, asyst, a w przypadku bramkarzy ilości obronionych strzałów.

Brzmi fajnie? To zapraszamy do zapisów   :) Na razie wystarczy odpowiedź w tym temacie. Rejestracje drużyn w lidze rozpoczniemy początkiem września.

Zapisy trwają do końca 15.08.2016

UWAGA!!!

Jeśli wiesz, że zabawa Ci się znudzi po paru dniach albo tylko chcesz zobaczyć "z czym to się je", to prosimy - NIE ZAPISUJ SIĘ. Nie ma nic gorszego niż martwa liga, gdzie gracze nie uczestniczą w jej życiu. Przed zapisem dokładnie się zastanów. Fantasy nie zajmuje dużo czasu. Wystarczy nawet godzina w tygodniu. 

Na razie tworzymy ogólną listę chętnych, potem będziemy dzielić osoby na ligę A i B:

Lista chętnych:

1. Dawid

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja się piszę na Fantasy,bawiłem się już w takie rzeczy przy piłce nożnej (Bundesmajster,Fantasy Ekstraklasa) i wiem że to fajna zabawa dlatego piszę się jak najbardziej  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

WItam! Ja chętnie tylko ni cholery nie ogarniam tematu. Jest gdzieś jakiś poradnik po polsku. Niby się wydaje że to nic trudnego ale...  :-) Jak to do ogarnięcia to na 100 gram na 100 :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Eiro    18

Keeper w skrócie polega na tym, iż zarządzasz drużyną długofalowo. Po każdym sezonie zatrzymujesz część graczy, można wymieniać się za picki w drafcie. Ogólnie sytuacja jak w ubiegłym sezonie, gdy jeden z graczy chciał się rozsprzedać, skończyłaby się tym, iż zgarnąłby wysokie wybory. Mówiąc pokrótce: moim zdaniem taka wersja powoduje, iż my jako GMowie mamy więcej możliwości. Jednak, by gra była ciekawa musi być stała ekipa, która nie porzuci gry ot tak.

Jeszcze obczajcie to ---> http://www.fantrax.com/ Moim zdaniem (i z tego co czytałem) miażdży YAHOO. Szczególnie interesująca jest dla mnie wersja gry z salary cap, to dopiero byłoby gimnastykowanie podczas draftu i wymian. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Odpowiada wszystkim takie coś? Myślę, że będzie lepsza zabawa, ale potrzebujemy pewniejszych ludzi. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Generalnie poczekałbym do końca zapisów, by zobaczyć ile i jakie osoby się zgłoszą. Opcja z keeperem bardzo fajna, a z salary cap to już w ogóle kosmos, Ale warunkiem jest kontynuacja i to kilkuletnia. Dlatego osobiście z wyborem trybu gry można poczekać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Na razie widzę to tak:

1. Dawid.

2. Eiro

3. hmmmmmmmmm

4. aduu

5. Marbles

6. crosby

7. TheDrwalu

8. schaduwkind

9. Kuba_Peng

10. nordvendorczyk

11. Osoba zaproszona

12. ? 

Liga B? Jak będą chetni. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Spośród Was wybieram osoby pewne. Jak ktoś ma mało postów na forum i nie grał w poprzednich edycjach pójdzie do ligi B. Potem rzucicie drużynę i psujecie w A zabawę :P 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta