• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Recommended Posts

Dawid    59

Rejestrujcie się w lidze.

Zaczynamy dyskusję o zasadach. System będzie podobny jak rok temu gramy h2h points based. Wszystko przebiega dokładnie tak samo aż do momentu końca sezonu. Wtedy mamy dwie opcje:

a) keeper - możliwość zachowania określonej liczby w zespole, reszta idzie na draft gdzie jako pierwsza draftuje ostatnia drużyna w sezonie,

B) dynasty - cały skład zostaje, draft na podobnych zasadach jak w keeperze

Kto odleci/odpadnie to sprzedamy jego drużynę komuś innemu. Osobiście lepsza dla mnie byłaby opcja keepera. Nie wiem jak dla Was. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rejestrujcie się w lidze.

Zaczynamy dyskusję o zasadach. System będzie podobny jak rok temu gramy h2h points based. Wszystko przebiega dokładnie tak samo aż do momentu końca sezonu. Wtedy mamy dwie opcje:

a) keeper - możliwość zachowania określonej liczby w zespole, reszta idzie na draft gdzie jako pierwsza draftuje ostatnia drużyna w sezonie,

B) dynasty - cały skład zostaje, draft na podobnych zasadach jak w keeperze

Kto odleci/odpadnie to sprzedamy jego drużynę komuś innemu. Osobiście lepsza dla mnie byłaby opcja keepera. Nie wiem jak dla Was. 

Zarejestrowany  :) moim zdaniem opcja keeper będzie ciekawsza 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sqter333    0

Ja ostatnie 3 sezony grałem od początku do końca w ligach B, a w dwóch ostatnich nawet udało się dotrzeć do finałów PO.Cały czas czekam na zaproszenie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

Ok, ja się zgłaszam do ligi B. Dwa sezony temu pogralem, w zeszłym odpadlem przez patologiczny brak czasu. W tym nie wiem jak będzie, więc na wszelki wypadek pójdę chce się przenieść do B

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Do mnie doszło, ale póki co brak czasu, by założyć drużynę. W tym tygodniu powinienem ogarnąć sprawę. I od razu proponuję, by przesunąć draft o min. godzinę później.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Do mnie doszło, ale póki co brak czasu, by założyć drużynę. W tym tygodniu powinienem ogarnąć sprawę. I od razu proponuję, by przesunąć draft o min. godzinę później.

OK

Jest jakaś szansa że będzie liga B. ? bo jak nie ,to idę szukać innej ligi.

Chyba jest koło 6-8 osób. Ogarnie się. Teraz jestem na wyjeździe. Po weekendzie zrobie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Liga A pełna, już robimy ligę B. Kto chce zaproszenia niech wyśle mi swój mail na PW - pójdą zaproszenia. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Poznałem swój grafik pracy i w niedzielę do 22 mogę być wyłączony. Komuś bardzo zrobi różnicę, jeżeli draft rozpocząłby się pół godziny później (22:00)?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta