• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Recommended Posts

GRATIK4    0

Mogę przesunąć na 22. 

Wszystkie zaproszenia wysłałem ponownie w lidze B. 

Tzn, Liga B startuje jeszcze raz ?? Ponownie należy akceptować zaproszenia? Nie dostałem ponownego zaproszenia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
aduu    6

Draft im później tym lepiej dla mnie, więc spoko :)

Z góry jednak muszę przeprosić jeżeli coś będzie nie tak, ale tutaj w akademiku mamy tak gówniany Internet, a jeszcze jak w niedzielę wszyscy się do niego podłączą to będzie tragedia :D (dla niewtajemniczonych - aktualnie przebywam w Budapeszcie, więc nie mam na to wpływu :( )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O co w tym chodzi? Po drafcie pokazał mi się taki napis:

The current outstanding Premium League fee balance for the full league is $79.95. Your share would be $6.66 for this 12-team league when filled. Please pay by Wednesday November 2, 2016 to avoid any service disruption or downgrade to a Standard/Free league.

Trza coś płacić?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sqter333    0

Liga B. zapowiada się ciekawie ,było nas 8/10 w czasie draftu :) 

osobiście jestem zadowolony ,może oprócz pozycji bramkarza (5 nr draftu ,wszyscy najlepsi poszli na pierwszy strzał)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    0

Ja tez jestem otwarty na jakieś wymiany. Pytanie czy w fantrax ustawiany zawodników na cały tydzień czy codziennie można dokonywać zmian bo nie widzę takie opcji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam wrażenie, że chyba każdy chciał SIDA :-), to moje pierwsze fantasy, zacząłem miesiąc temu dla wprawy na Yahoo NFL ... i mi się zajefajnie gra. Ale nie przygotowałem się do draftu :-) Co pomyślę o wyborze... bęc... poszedł :-) Zapomiałem o wielu młodych wilkach jak i o starych wyjadaczach. Dobrze że chociaż McDavid jest mój i nasz Kris. A na bramkarzy to jak się wszyscy rzucili...:-) wniosek następny draft trzeba dobrze przygotować :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

G: Carey Price,Matt Murray,Kari Lehtonen

D: Brent Burns,Trevor Daley,Ryan McDonagh,Anton Stralman

F: Jonathan Drouin,Jonathan Toews,Nazem Kadri,Artemi Panarin,Nathan MacKinnon,Tomas Hertl,Kyle Palmieri,Auston Matthews

Ogólnie wydaje mi się że team ma dobry jak nigdy wcześniej 1 tegorocznego draftu do tego nasz Matt na którego licze ogromnie Price w formie może też dużo punktów mi zdobyc tylko mało obrońców jakieś ruchy w miare rozsądne moge zrobić :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

się czaiłem na Nathana :-) a jak poszedł Auston...to sobie powiedziałem ...kurwa zapomniałem o nim :-) ale w sumie nie narzekam:

G: Bishop, Niemi, Hammond,Howard (szczególnie pierwszy po punktuje myślę)

D: Letang, Doughty, Ekblad, Leddy (wiadomo kto szczególnie, chociaż mocno liczę na Drew i Arona

F: McDavid :-) , Kopitar, Wheeler, Lucic, Radulow, D.Sedin (Wiadomo że Connor to nadzieja pokroju Sida :-), ale i Anze czy Blake powinni punktować siarczyście, Radulow może być czarnym koniem :-) mam nadzieję, że nie czarną owcą :-))

Zabrakło przygotowania do Draftu, żeby było lepiej. ale co tam zobaczymy, czas pokaże. :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sqter333    0

Jeszcze nie rozgryzłem do końca tego fantraxa ,ale zdaje się że trzeba będzie dziennie zmieniać skład .Gram czwarty sezon i po raz pierwszy mam Sida - a tu taka wiadomość :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

No niestety szkoda wielka ja w tamtym sezonie Sida miałem i wiem jak to z nim było na początku sezonu też słabo punktował a pózniej jak ruszył to zatrzymać się nie mógł. No mam wielką nadzieje że będzie szybko zdolny do gry :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
schaduwkind    1

To chyba to: Lineup changes are executed: Weekly every Monday. Czyli skład na tydzień, wybierany w poniedziałki. Zmienić to pewnie będzie mógł tylko komisarz. Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
GRATIK4    0

Witam, czy z wszystkich dostępnych zawodników w danej drużynie (oczywiście tych Active) wszyscy mogą punktować w danej kolejce?? Czy wybiera się tylko piątkę na dany dzień meczowy ?? Jeśli tak to , niech ktoś kompetentny opiszę wszystko dokładnie co i jak ...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Bawiłem się ustawieniami. Nic nie jest płatne, składy ustalane codziennie - tradycyjne fantasy. A składy ustawia się w zakładce MY TEAM, która wisi jak byk :) 

BTW. Piękna frekwencja w B! W A też było dobrze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
morlok1    0

Chciałem mieć pingwina w składzie i się udało wymianę zrobic choć tani Letang nie był teraz aby zdrowie mu dopisywało. Kane Suter, Carlson za Seguin, Letang, Shattenrkirk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ander    0

Morlok, nie mam doświadczenia, ale chyba negocjacje trwały dość długo i na cały dzień wyjęły mnie z pracy. :D  W pewnym momencie już zwątpiłem. Coś teraz jeszcze potrzebujemy do przeprowadzenia wymiany? Bo nie widzę zmian jeszcze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta