• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Recommended Posts

morlok1    0

Ja tez myślałem ze nie będzie wymiany. To była moja ostatnia propozycja a potem zaakceptowałem Twoją. Teraz trzeba poczekać czy nie będzie sprzeciwu innych graczy. Po chyba 4 dniach będą zmiany w składach

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

udało wymianę zrobic choć tani Letang nie by

To jest więcej niż jeden Letang w lidze!!! Czy ja o czymś nie wiem :-) ? Ja się się w tę wymianę nie angażowałem :-) A Letang u mnie :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Niestety 1 kolejka juz na straty mimo walki może w polu wygrałem z punktami ale w bramce z powodu kontuzji nie grają Price i Murray a Lehtonen zagrał dopiero dzis i to niecałe 2 tercje zdobyłem 2 punkty u bramkarzy w porównaniu z przeciwnikiem przegrywam sromotnie jeśli chodzi o bramkarzy 2-37,5 :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
ander    0

mam pytanie do osób, które zostały jeszcze w grze. możecie wejść do ligi? bo jak tylko się zaloguje to mam komunikat, że liga płatna i koniec, ani widoku tabeli, ani składu, ani wyniku meczu, nic ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

ja nie mam żadnych problemów z ligą moge na spokojnie skład wystawiać i jest wszystko oki:) no może poza tym że finału nie bęzie bo kończy się sezon zasadniczy i na półfinale się kończy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Szanowni,

ponieważ Dawid nie podejmie się organizacji FL w tym sezonie, przygotowałem już rozgrywki na znanej wszystkim (?) platformie Yahoo.
Zapisy przyjmujemy do niedzieli 1 października do końca dnia. Draft został przewidziany na poniedziałek 2 października o godz. 20:30.

Sezon zaczyna się meczami od 4 października.
Ustawiony limit drużyn na 12 zespołów. Podczas draftu będzie 45 sekund na dokonanie wyboru i - uwaga! - możliwość wymiany między drużynami - picków!
Gramy w dwóch dywizjach a do PO awansuje 6 drużyn.

Zainteresowani proszę o PRIV (wyślę link do ligi).

EDIT: Zostało 5 miejsc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

EDIT: Zostały 3 miejsca. Chętni mogą zgłaszać się do niedzieli, 1 października, do końca dnia.

EDIT: Zostały jednak 4 miejsca. Start DRAFTU dziś o 20:30. Do godz. 20:00 będzie można jeszcze dołączyć do ligi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
hmmmmm    8

Czy przypadkiem nie przenieśliśmy się na serwis fantrax w zeszłym roku, by w końcu zachować ciągłość i budować ekipę długofalowo ? Po to była opcja z keeperem i właśnie dlatego wybrany został tamten serwis.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta