• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Preseason 2016

Recommended Posts

Dawid    60

No to doczekaliśmy się :) Czas na nowy temat dot. preseasonu. Dzisiaj rusza już camp, pierwszy sparing za niespełna tydzień. Zapraszam wszystkich ponownie do sporej aktywności na forum. Niech to miejsce ponownie ożyje! 

makumb66    7

Murray nam wypada na dwa miesiące. Echa Pucharu Świata... No cóż. Nieco szkoda. 

dobrze że jest Fleury :) ciekawe co by było gdyby go sprzedali jak większość chciała :D

dobrze że jest Fleury :) ciekawe co by było gdyby go sprzedali jak większość chciała :D

Myślę, że nikt nie chciał :-) tylko sytuacja z Expansion Draft robi niezłe bagno :-) Stąd lepiej sprzedać niż oddać za darmo :-) nie? Sytuacja gdzie mamy dwóch zajebistych bramkarzy była by super... ale może być ciężko. Chyba, że Jarry też zaskoczy :-) zobaczymy

Dawid    60

wiem że z innej bajki ...graty dla Dawida, od TVP Sport :-)

Ta :D

Zaczęliśmy grać, chyba nie było źle. Chyba bo nikt tego nie widział bo nie miał jak. Pierwsza okazja na zobaczenie Pens dzisiaj w nocy. Będą streamy, będzie ciekawiej. Gramy! 

Dawid    60

Październik! Co taka cisza? Nikt nie oglada sparingów? ;) Jutro gramy o 22 naszego czasu więc obowiązkowo! 

Dawid    60

Jarry naprawdę imponuje. Piekielnie ciekaw jestem co pokaże pod nieobecność Murraya. To może sporo zadecydować w kwestii ew. transferu Fleury'ego. 

crosby8771    8

Widzę Chłopaki cisną ładnie poza pierwszym meczem ze skrzydłami same SO naszych bramkarzy może to cieszyć aczkolwiek zobaczymy jak to pójdzie w Regular Season :)

Dawid    60

Nowa nazwa arena, fajnie, że kolejna w Pittsburghu od lokalnej marki - Heinz Field, teraz PPG... Szkoda tylko tej części Paints niepotrzebnej. Jakbyśmy nazywali halę PPG Arena byłoby spoko i od razu można by mówić Power Play Goal Arena :) 

Dawid    60

Martwi mnie nieco postawa Flowera w dwóch ostatnich meczach. Sparingi to sparingi, ale jednak trochę nie przystoi. Obym się mylił, ale czwartek może być bolesny.