• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
crosby8771

Liga Typerów 2016/2017

Recommended Posts

crosby8771    8

Witam zapraszam Wszystkich do obstawiania wyników w tegorocznej lidze typerów zasady są proste :

1. Za każdego poprawnie wytypowanego zwycięsce meczu w  sezonie zasadniczym 1 punkt ( w Play-Off 2 punkty)

2. Wyniki podczas Play Off nie będą podsumowane odrazu na końcu po ostatnim spotkaniu finałowym będą dopisane drugie punkty także proszę o zapisywanie punktów w play off na osobnej kartce żeby nie było nie domówień ;)

3. Osoba która będzie obstawiać 5 lub więcej dni odrazu zostanie usunięta z ligi typerów

Życzę powodzenia stałym obstawiającym oraz tym którzy dopiero zaczną swoją zabawe w obstawianie meczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Ze względu że nie mam jeszcze uprawnien na na 2017 rok na chwilę obecną nie mogę dodać meczy do typowania napisałem Dawidowi w wiadomości żeby dodał 2017 rok do typowania lecz chyba jeszcze nie odczytał wiadomości poinformuję jeśli otrzymam uprawnienia i będziemy mogli obstawiać mecze :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

W razie czego będę tu pisał też dam 1 dzień na odczytanie wiadomości bo nie wiadomo czy każdy odczyta w ten sam dzień w który dam mecze do obstawienia :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Witam dzisnie przyznałem punktu za jeden mecz dokładniej za Arizone ponieważ zamiast Blues drugi raz dodałem San Jose jakbyście widzieli jescze jakąś pomyłke w meczach piszcie bymbył wdzięczny i poprawił bym

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Sezon regularny za nami to czas aby podać wyniki za obstawianie meczy na dzisiejszy dzień pierwsza piątka brzmi następująco :

1.Crosby8771 :704 punktów

2.Hmmmmm    :698 punktów

3.Karol1980    :691 punktów

4.JK1              :679 Puntów

5.Vadi             :666 punktów

Przed nami Play-offy pierwsze mecze juz można obstawiać za każdego poprawnie wytypowanego zwycięzce meczu przyznaje 2 punkty Przypominam jednak że drugie punkty zostaną dopisane dopiero po Play Offach także proszę o prowadzenie notatek ponieważ do tabeli liderów będzie przyznawany jeden a nie odrazu dwa punkty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Mam takie pytanie czy ktoś wie jak obstawiać mecze bo na nowym forum nie mogę znalezć do tego odpowiedniej strony może przeoczyłem jakby ktoś wiedzial to niech podeśle linka do typera ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Typer na razie jest wyłączony. Będzie na nowy sezon. Są problemy z oprogramowaniem i czekam na update. Zrobimy typera ręcznego, zaraz to ogarniemy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Forum niestety trzeba było zaktualizować bo się sypało oprogramowanie, wyrzucało błędy etc :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta