• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - październik

Recommended Posts

Dawid    60

No to ruszamy! W czwartek gramy pierwsze spotkanie z Capitals. Piękna ceremonia podniesienia banera przed nami, ale jakoś atmosfera w zespole średnia. Sullivan mówi, że nie jest zadowolony z podejścia do sparingów, Fleury puszcza jak sito. Typy na Caps? 

Caps wygrali ostatnie 4 mecze sparingowe o ile dobrze sprawdziłem :-) więc po cichu liczę na nasze zwycięstwo, a ich wpadkę (nie można wiecznie zwyciężać). Łatwo nie będzie obstawiam 4:3 dla nas :-) . Wiem jestem wiecznym optymistą i widzę w każdym meczu nasze victory :-) Taki już jestem :-)

crosby8771    8

Nie dobrze nie wiadomo czy Sid zagra z Caps wykryto wstrzas mózgu u naszego Kapitana :/

"Penguins captain Sidney Crosby has been diagnosed with a concussion, it was announced by Executive Vice President and General Manager Jim Rutherford.",

"Crosby sat out Saturday's preseason game vs. Columbus because he was not feeling well, and missed practice today to undergo concussion testing.

Crosby's status will be updated when more information is available. The Penguins open the regular season Thursday night against Washington at PPG Paints Arena."

Dawid    60

Tragedija. Nie ma szans dla Sida na start od 1 meczu. Oby się okazało, że to nic poważnego z tym wstrząśnieniem... 

Dawid    60

Nie chcą hamować jego rozwoju. W WBS ma rolę startera i gralby cały czas. U nas max. jeden mecz na dwa tygodnie. Podobnie było z Murrayem kiedyś.

Dawid    60

No o to może być ciężko. Głównie podczas meczów Pens. Ogólnie przetestujcie czy Wam teraz już działa.

Crosby po raz kolejny jeździ solo. Jest w składzie na inaugurację. Pewnie i tak nie zagra, ale nie jest na żadnym IR. Status day to day. 

Dervorin    9

Ja bym spróbował, ale chyba nie dam rady. Planuję za to oglądać wszystko, co będzie o 21 w tvp sport. Ty planujesz oglądać dzisiaj?

crosby8771    8

Ja chyba obejrzę jestem ciekaw jak sie pokaże w 1 swoim meczu w NHL Auston Matthews no i wkońcu wraca nhl do polskiej tv także trzeba obejrzeć a jutro szybko po pracy spać i w nocy pingwiny obejrzeć :)

crosby8771    8

A 22:30 i 23:55 jakiś magazyn NHL to fly.

Pewnie po krótce omówią szanse drużyn na tegoroczne dokonania w sezonie zobaczymy z czym będzie związane dzisiejsze NHL on the fly w ramówce jest napisane że zapowiedz sezonu takze omówią wszystko pewnie :)

crosby8771    8

Nie wierzę w to co widzę Matthews debiut w NHL a gra jakby juz conajmniej 3 sezon grał chyba jeśli się nie myle jest pierwszym Rookie który strzelił w debiucie 4 tak 4 Gole!!!! A do końca meczu jeszcze jedna tercja. Widać chyba do kogo przyszłość należy w Nhl

ander    0

Ja po pierwszej tercji dałem sobie spokój, czego bardzo żałuje. A co sądzicie o komentarzu na TVP? Dla mnie jak na pierwszy raz panowie zdali egzamin.