• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - październik

Recommended Posts

crosby8771    8

No ja jestem bardzo zadowolony z komentatorów duzo lepszy duet nic ujmujac panu Stanisławowi Snopkowi ktorego kilka razy slyszalem bodajże podczas Mistrzostw Świata dywizji 1a no ale wiadomo kazdy komentarz jest lepszy od Dariusza Szpakowskiego:) A co do Matthewsa niesamowity ten młodziak cos nie bywalego co on do spółki z Nylanderem wyprawiali wczoraj szkoda tylko ze przegrali mecz :) Ale dziś to na co czekamy wszyscy od 13 czerwca home opener przeciwko Owcy i Caps oby zwycięski:)

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

crosby8771    8

Ja musze oejrzec na żywo zawieszenie Baneru przygapiłem tą okazję w 2009 roku ale teraz nie to musi byc obejrzane a pózniej dobry mecz mam nadzieje w naszym wykonaniu

crosby8771    8

No i jest zwycięstwo na inaugurację sezonu pięknie niestety czesto mi sie zacinał mecz i widzialem tak sobie ten mecz ale na szczescie podniesienie baneru prezentacje zawodników oraz karne widziałem w całości :) teraz czekac do sobotniej nocy i obejrzec Pens 1 raz w tym sezonie w tv

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Dawid    60

Dobry mecz Flowera. Ta pierwsza interwencja gdzie straciliśmy bramkę była słaba, ale potem już coraz lepiej. Słaby mecz Maatty, który zawalił przy obydwu bramkach Caps... Ale za to świetnie grali Małkin, a mi w oko wpadł Fehr, który kilka dobrych szans również miał. No cóż. W sobotę po kolejne zwycięstwo! 

crosby8771    8

A coś wiadomo czy Sid będzie grał z Ducks chociaż dla mnie to z Ducks powinno nam się dużo lepiej grać nie ma napinki na home opener no i na udaną inaugurację sezonu miejmy nadzieje że pójdzie gładko :)

Kristof    1

Cztery miesiące czekania na Pingwini hokej w końcu za nami. Puchar nasz, mistrzowski baner pod dachem i zwycięstwo na otwarcie nowego sezonu po dobrym i ciekawym meczu. Teraz można ze spokojem obserwować rozwój sezonu i cieszyć się oglądaniem gry naszych ulubieńców.

Dawid    60

A coś wiadomo czy Sid będzie grał z Ducks chociaż dla mnie to z Ducks powinno nam się dużo lepiej grać nie ma napinki na home opener no i na udaną inaugurację sezonu miejmy nadzieje że pójdzie gładko :)

Zobaczymy jak dzisiaj będzie trenował. Czy z zespołem i czy w jerseyu no-contact. Bardziej bym się spodziewał go na mecz z Avs. Sullivan wczoraj podczas meczu powiedział, że ogólnie jest to "day to day thing" 

crosby8771    8

Cztery miesiące czekania na Pingwini hokej w końcu za nami. Puchar nasz, mistrzowski baner pod dachem i zwycięstwo na otwarcie nowego sezonu po dobrym i ciekawym meczu. Teraz można ze spokojem obserwować rozwój sezonu i cieszyć się oglądaniem gry naszych ulubieńców.

Warto było czekać na tę ceremonie chociaż tak Owca sobie popatrzyła i wzieła udział w ceremoni mistrzowskiej jedyna okazja to była :P

crosby8771    8

Zobaczymy jak dzisiaj będzie trenował. Czy z zespołem i czy w jerseyu no-contact. Bardziej bym się spodziewał go na mecz z Avs. Sullivan wczoraj podczas meczu powiedział, że ogólnie jest to "day to day thing" 

Aaa no to pozostaje czekać ale jeśłi ma być nie w pełni gotów na mecz to lepiej żeby wystartował w meczu z Colorado nie ma co ryzykować z Sidem wiadomo jak ważny to zawodnik dla nas. Trochę z innej beczki Marchand potwierdza wysoką formę z Pucharu Świata 2 gole i 3 asysty w pierwszym meczu wskazują na to że może pociągnąć niedzwiadki do play-offów w tym sezonie

.

jakby tak patrzeć to Mattheus pociągnie Toronto do play-off :-) Co prawda kibicem TML nie jestem ale lubię takie niespodzianki i nawet chciałbym się zdziwić, że im się udało. Obawiam się jednak że jeszcze za młody zespół. :-) 

crosby8771    8

Nareszcie obejrzę sobie pingwiny w telewizji a nie internecie problemy zawsze były a teraz ładnie będzie można podziwiać nasze mam nadzieje 2 zwycięstwo z rzędu na początek sezonu :)

Dawid    60

I pięknie :) Radzimy sobie bez Sida bardzo dobrze. Ponownie dobry mecz Flowera, tylko Małkin coś niewidoczny, Ale strzelał Kessel to panowie mogą się wymieniać swoją aktywnością. Jedziemy dalej! 

crosby8771    8

Mamy kolejne punkty fajnie ale 2 bramka dla Naheim to jakaś katastrofa co tam sie stało mam nadzieje że z Avs nie będzie takich bramek już :) widzieliście może bramke dla Calgary w meczu z Vancouver ? to jeszcze większa katastrofa niż u nas ;)

Dawid    60

Kary nas w nocy zabiły. Szkoda bo mógł być fajny winning streak na początek. Ciekawe jak bedzie dzisiaj. 

crosby8771    8

Ja osobiście mam nadzieję że nie będą łapać tyle kar były 2 sytuacje gdzie graliśmy 3-5,Oby Sullivan przemówił coś do nich żeby tych kar nie łapali :) Liczę na zwycięstwo dzisiaj zwłaszcza że Price nie broni.

aduu    6

Ja wiem, że dopiero minęła pierwsza tercja, ale w to co się dzieje na lodzie nie mogę uwierzyć.

Pierwsza bramka dla Habs to jakieś kurde nieporozumienie z naszej strony. Flower się chyba zagubił, ale nasza obrona to po prostu narobiła w gacie. Kwiatek jest dziś na przemian niepewny i całkiem dobry w bramce, ale nie wiem po jakiego ******** on ciągle próbuje grać kijem. Wszystko co źle się kończy dla nas zaczyna się od tego, że MAF urządza wycieczki za bramkę albo macha kijem przed polem.... To co się działo w tej tercji w tematach defensywnych to jest jakieś jedno wielkie nieporozumienie - Dumoulin największa tragedia.

Ofensywa zagubiona - albo offside, albo totalnie nie w tempo. Później coś się przebudzili, ale ciężko się na to patrzyło. PP sprawiał nam więcej trudności niż pożytku, Habs spokojnie mogli mieć SHG. Pod koniec tercji już całkiem fajnie działaliśmy pod bramką Montoy'i, ale obrona Habs zasługuje dziś na pochwały.

Kuhnhackl chyba ze trzy razy zastopował takie mocne slapshoty, że się dziwię, że jeszcze noga mu się trzyma....

Nie widziałam meczu z Avs, ale mecz z Ducks podobał mi się zajebiście - to był hokej, na który chciało się patrzeć. Jeżeli Pensy pociągną tak samo w drugiej tercji to wyłączam na dzisiaj ten cyrk.

robertbham    3

Oni sa jacyś nienormalni 2ga gra w przewadze na wznowieniu a oni fauluja momentalnie i po przewadze. Padaka w kazdym elemencie gry tak sie jie da nic zrobic. Szkoda nocy na takie cos.