• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Sezon zasadniczy - październik

Recommended Posts

crosby8771    8

Boje sie meczu z Sharks jesli bedziemy znów lapac glupie kary to bedzie zle wiadomo ze potrafimy zlapac 2 glupie kary w odstepie kilkunastu sekund Flower pewnie w bramce jak zaczniemy mecz jak w montrealu bedzie ciężko bardzo ciężko

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Co za powrót!!!! przy 0-2 dziwiłem się za co małkin bierze tyle forsy ale jakoś się udało strzleić mu pózniej dołożył asyste ciekawy mecz to jakiś horror był pasiaki swoje też dodały nie wiem czy nie powinna zostać anulowana 1 bramka dla SJS (chyba był spalony ) ale najważniejsze zwycięstwo brawo PENS :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Cóż ze zwycięstwa jak aktualnie 50% obrony ma kontuzje. Mecz kończony w czwórkę (!) D. Letang, Maatta, Pouliot - wszystko kontuzjowane. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crashzero    5

Wyspiarze pokonani, czas na Lotników, którzy tej nocy przegrali, zatem w meczu z Pens u siebie będą chcieli się odgryźć.
Przydałyby się 2 punkty przed wyjazdem na Zachód.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Dwie pierwsze tercje bardzo srednie fleury juz myslalem ze SO pierdyknie a tu banda sprawila mega klopsa i zrobilo sie gorąco ale ta trzecia tercja to pokaz z naszej strony. Wyspiarze nie kumali o co chodzi juz myslalem ze znowu sie skonczy 3-2.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Mecz przyzwoity Fleury kilka razy nasz solidnie urchronił przed utratą bramki ale ten klops na 2-2 no niestety mógł wcale nie wychodzić z bramki no ale cóż ważne zwycięstwo teraz czas na Cryers.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Szybko mamy w tym sezonie te derby ;) Rok temu chyba pierwszy mecz z Flyers dopiero w styczniu, teraz już w październiku. Cel na ten mecz to stay healthy bo wszyscy wiemy jak wygląda gra z nimi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

No to było crazy game. Dobrze, ze skończyło się punktami na początek road tripu. Teraz trzy ciężkie mecze w Kalifornii. Cel? Myślę połowa stawki czyli 3 punkty byłyby całkiem OK. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta