• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - listopad

Recommended Posts

Dawid    60

Zapomniałem nowego wątku założyć! ;)

Cóż taka cisza tutaj? Dzisiaj gramy z Oilers czyli pierwszy w historii pojedynek McDavid vs. Crosby. Aż dziwne, że Edmonton do tego meczu przystępuje z lepszym bilansem spotkań niż Pens... Ciekawe od ilu lat ;) 

crosby8771    8

Oilers grają najlepszy sezon od chyba sezonu 2005/2006 (Finał Stana) może być ciężko a co do pojedynku McDavid vs Crosby doświadczenie zrobi swoje Crosby moim zdaniem znów strzeli :) wynik dla nas jeśli Murray będzie bronił :)

robertbham    3

I jak tam spostrzeżenia po meczu? Nikt nie oglądał że taka cisza? Mcdavid to naprawde będzie kawał zawodnika. Tak samo jak u Sida gdy ma krążek robi różnice kolosalną. Mecz dobry ale nasza obrona sie czasami gubiła niemiłosiernie. Najważniejsze że pokazalismy że potrafimy gonić i wygrać taki mecz.

crosby8771    8

Odetchnąlem z ulgą gdy Sheary strzelił GWG McDavid moim zdaniem lepeij się pokazał od Sida, świadczą o tym jego 3 asysty gdzie sid nie miał żadnego ale pokazaliśmy charakter z 1-3 wyjśc na 4-3 za czasów Bylsmy byłby juz pies pogrzebany a tak pokazali chłopaki że potrafią odrobic czyżby przełamanie Hagelina oby tak sie stało :)

crosby8771    8

Niestety porażka po średnim w naszym wykonaniu meczu poza golami w PP by sie wydawało że nic nie zrobiliśmy początek meczu dla nas słupek Małkina kilka sytuacji 2 tercje i 2-2 natomiast 3 tercja kompletnie nie wyszła i efekty są takie a nie inne zaskoczył mnie brak w bramce Murray`a aczkolwiek może odpoczywa na Toronto.

crosby8771    8

Także uważam że mecz solidny w naszym wykonaniu do bramki wrócił Murray i widac że jest w formie kilka okazji dla liści to pokazało oraz te trzu strzały w osłabieniu o których pisze Robertbham są tego dowodem 11 z rzędu zwycięstwo Murray`a w PPG Paints Arena wcześniej Consoli daje rade powoli Murray coraz bardziej pokazuje swoją wyższośc nad Flowerem co mnie bardzo cieszy :)

crosby8771    8

Druzgodząca porażka takiego łomotu nie pamiętam od chyba czasów Bylsmy i Play-offów 2011/2012 z Flyers gdzie przegrywaliśmy 5:1,8:4, i 8:5 może było dużo też naszych goli ale też defensywa wtedy grała tragicznie szkoda wogóle o tym meczu mówić z Wyspiarzami trzeba to koniecznie poprawić bo inaczej znów będzie klęska.

Dawid    60

Początek sezonu, ludzie się musza pobudzić, ale fakt - piszcie, piszczie ;) Wszystko zapewne też przyjdzie z czasem ;)

Mam nadzieję, że dzisiaj wygramy i odegramy się za ten blamaż. Motywacja powinna być, punkty tracić głupio bo czołówka naszej dywizji znowu punktuje jak szalona, a wszyscy wiemy czym skutkować będzie brak pierwszego miejsca w dywizji przed play-offami.

crosby8771    8

Jestem bardzo ciekaw tego jak się zaprezentujemy liczę na zwycięstwo przekonujące co najmniej 2 bramkami a nie jak się zdarzało na początku sezonu na styku 1 bramka. W bramce Murray zobaczymy jak się spisze dzisiejszego wieczoru.

Jak dla mnie, gdyby nie kontuzja Matt'a wynik mógłby być inny, a na 100% nie tak katastrofalny :-) Chociaż... obrona zagrała tragicznie, a atak nieskutecznie. Oby to poprawili dziś :-)

crosby8771    8

Jak dla mnie mecz byl dobry w naszym wykonaniu zwłaszcza 1 i 3 tercja trochę mniej 2 w której moim zdaniem dzięki Geno straciliśmy te gole, głupia kara na koniec tercji zadecydowała że początek graliśmy w osłabieniu co Islanders wykorzystali po chwili zrobiło się 1-2 na szczęście Daley wyrównał szczęścia brakowało za to w 3 gdzie Cullen i Hagelin mieli krążek do pustej praktycznie bramki ale nie trafili dobrze że się to nie zemściło w OT i po golu Letanga wygraliśmy :)

crosby8771    8

Jakie typy na dzisiejszy mecz sądzą że będą podmęczeni meczem i podróżą może byc ciężko ale wygramy z Buffalo wiadomo coś czy Hornqvist na dzisiejszy mecz wróci ?

robertbham    3

Ja tez tak myslalem ze mecze z nasville i capitals którzy grajac z nami mieli mecze dzien wczesniej bedą zmęczeni i nas zmietli. Może my tez to zrobimy z buffalo

crosby8771    8

Niestety porażka po karnych ale z mojej perspektywy był to solidny jak nie najlepszy z 3 wyjazdowych meczy szczęście nie dopisało szkoda straty tego punktu było by na remis w dywizji z Rangers w przypadku zwycięstwa ale na PPG Ppaints Arena pokażemy kto zasługuje na 1 miejsce w dywizji

robertbham    3

No calkiem niezly mecz tylko strasznie razila nieskutecznosc i dogrywka tez nie nalezala do nas. Przy tylu strzałach powinniśmy wbić wiecej niż jednego gola, momentami buffalo nie wiedziało co jest grane. Ale dobrze że jest punkt.