• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - listopad

Recommended Posts

Dawid    60

Nie podoba mi się nasza gra w ostatnich trzech meczach. Słabo. Nie potrafimy znowu strzelać bramek 5 na 5, problemy ze skutecznością... Na horyzoncie dwumecz z Rangers. 

robertbham    3

Kessel cos przestal strzelac a bonino tak gra ze czasem nie wiem ze w ogóle gra. Problem ze skutecznoscia to byl zawsze, a strzały z niebieskiej to już na bramke od ręcznej

crosby8771    8

No to zaczynamy dwumecz z Rangers dzisiejszej nocy polegli z Florida po karnych także będą chcieli się zrehabilitować niby back-to-back mają ale wszystko jest możliwe w bramce chyba jednak Murray a nie Flower mi się wydaje LET`S GO PENS :)

robertbham    3

Zawsze tak samo jak gramy z druzyną która grala dzien wczesniej to dostajemy straszne baty nie rozumiem co oni wyprawiaja w tej obronie. Szkoda bo by byl fajny debiut guentzela.

crosby8771    8

Powiem szczerze że jak widziałem że Flower w bramce to sie martwiłem juz ale 1 tercja mnie zaskoczyła a dalej to już lepiej nie mówić dokładnie ktora to już drużyna która gra dzień po dniu i nas ogrywa szkoda tylko nerwów

Dawid    60

Flower wczoraj się nie popisał ;) W sumie nie wiem czemu dostał start, jak Murray w piątek zagrał OK. 

robertbham    3

Szczerze to flower rzadko kiedy gra cały mecz dobrze, on potrafi miec fenomenalne przebłyski a potem mega klops. Druga sprawa że rywale wjeżdżają w naszą dziurawą obrone bez problemu. Maatta wg mnie za delakatny na naszą obronę. Wczoraj już miałem pisac po pierwszej tercji że ich zmiatamy ale sie powstrzymałem bo coś zyt pięknie to wyglądało.

crosby8771    8

Fajnei że Jake strzelił w debucie 2 gole ale na nic to się zdało znów straciliśmy gola w przewadze naszej to powoli zaczyna się robić wkurzające niech się Sullivan wezmie do roboty to 19 meczy w sezonie wiem ale tędy droga do obrony Stana nie prowadzi czas się obudzić to cztery punkty straty do lidera dywizji przy kolejnej porażce będzie juz 6 a gonia nas najwyrazniej ambitne kurtki jeszcze.

robertbham    3

Ale mecz piękna 2 tercja. Dominacja totalna i to 5na5. W 3 tercji rangersi pierwszy strzal na bramke oddali bodajże na niecałe 4min przed koncem co rozbawiło trybuny.

robertbham    3

Murray miał dobre obrony i trzymał wynik do czasu aż walec przeleciał. Wszyscy grali dobrze szybko i skutecznie. Fajne było chyba przy bramce Shery'ego jak rangersi nie byli w stanie zrobic zmiany formacji i ich konkretnie zamkneliśmy 5na5 byli tak zmęczeni że po prostu staneli. A Heniowi lubimy ostro strzelac!

Dawid    60

No i piękny rewanż :) Oby ten mini kryzys już za nami i teraz do przodu. Jutro wgl mamy Black Friday i mecz Pens już o 22! 

szczepan88    0

Nagonka na Flowera tego sie spodziewałem , ale spójrzmy też jak gra drużyna kiedy on bronii ja tego nie rozumiem przeciez graliśmy koszmarnie , z Rangers pierwszy mecz tez dobra 1 tercja a potem staneliśmy , Pewnie z wczorajszego meczu na jakieś bramki można zwalić winę na Flowera ale to co robiła obrona to nieporozumienie 

robertbham    3

Obrona to nieporozumienie totalne, żenada, ale spójrz co robi czasem taki Price lub Holtby jak obrona gra fatalnie. Poprostu wybrania mecze, Murray też to potrafi i każdy popełnia błedy tylko że flower prawie pewne że wpuści flegme jakąś. Zbyt długo i dużo oglądam żeby stwierdzić inaczej. Dobrze że to się dzieje teraz a nie pod koniec sezonu.