• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - grudzień

Recommended Posts

Dawid    60

No kiepsko zakończyliśmy listopad, ale jak dobrze pójdzie możemy o tym zapomnieć już pierwszego dnia grudnia. Przy okazji kto wie czy dzisiaj Flower nie spotka się na lodzie ze swoim nowym klubem :) 

Dawid    60

Tutaj cisza, a dzisiaj gramy! I bardzo ważny mecz bowiem jak przegramy mogą nas wyprzedzić... Blue Jackets. Zapomniałem o nich, a oni cicho skradali się z tyłu i już są przed Caps. 

crosby8771    8

Mamy jeszcze punkt przewagi ale Kurtki maja dwa zaległem mecze mogą nas wyprzedzić czasem zobaczymy co wyniknie z tego czas na detroit dzisiejszej nocy ostatnio gramy w kratke ale miejmy nadzieje że mecz ze Stars był początkiem serii zwycięstw

robertbham    3

Pierwsze co powinni robic to nie szachowac bramkarzami co mecz bo to nie jest dobre mecz w mecz inny bramkarz i mysle ze gentzel powinien dostawac wiecej szans kosztem np fehra. Stawiam dzisiaj na 5-1 dla nas

crosby8771    8

Mecz fajnie sie oglądało zwłaszcza 3 tercje o ile w poprzednim sezonie strzelaliśmy najwiecej goli w 2 tercjach tak w tym sezonie chyba najwięcej strzelamy w trzecich cieszy że daliśmy rade wyjść z 1-3 na 5-3 za bardzo nie mam co do Flowera się czepiać jak to zawsze bywa chyba tylko przy stanie 4-3 jak wujechał za bramke a krążek mu psikusa zrobił ciśnienie mi skoczyło wtedy :)

Dawid    60

Kolejny raz wracamy do meczu w trzeciej tercji. Niby fajna huśtawka emocji, ale jednak pasuje to ograniczyć i grać pełne równe spotkania. Dobrze, że punktujemy bo Kurtki nadal nie próżnują... Punkt mniej od nas i dwa mecze więcej w zapasie.

crosby8771    8

Co prawda to prawda z bramkami teraz ottawa i Florida liczę na komplet a z Tampą będzie niezwykle ciężko moim zdaniem mimo że nie maja Stamkosa jak w PO też nie mieli a 7 mecz serii był konieczny zobaczymy czy Murray do bramki wróci czy jeszcze nie :)

robertbham    3

Ale mecz, nasze PP dalej beznadziejne i powinni brać przykład z ottawy jak powinno sie szybko rozgrywac przewage, mi sie bynajmniej to podobało. Dobrze że Murray wszedł i sie zrobiło spokojniej.

Dawid    60

No Flower wczoraj 4 bramki na 16 strzałów. Fajnie, że wygrywamy, ale jeszcze fajniej byłoby wygrać jednak nie odrabiając strat ;) 

crosby8771    8

Mecz z wieloma zwrotami akcji cieszy zwycięstwo rzecz jasna ale PK było fatalne można powiedzieć 3 stracone bramki na 5 okazji słabo się bronimy a PP musimy poprawic nie dość że wchodzimy do tercji obronnej Ottawy 40 sekund to odrazu krążek wybity ponownie i minuta PP w tyłku no ale punkty bardzo ważne w kontekscie rywalizacji z Kurtkami które jeśli wygrają 2 zaległe mecze mogą byc nawet liderem dywizji a przy porażce Canadiens nawet konferencji kto by się tego spodziewał

opozice    6

Jak rano zobaczyłem wynik, to miałem ochotę brać urlop na żądanie, żeby mecz z odtworzenia od razu zobaczyć :D Ale nic, obejrzę na spokojnie, jak wrócę do domu po hokeju na Cracovii.

A swoją drogą, czołem, po dłuższej przerwie!

Karol1980EP    8

Fajnie, że kolejny mecz wygrany. Niestety w tym sezonie nie bardzo mam czas na nocne posiedzenia. Stąd moje pytania do tych co na bieżąco śledzą: skąd taka indolencja punktowa Maatty? 1 asysta od początku sezonu to trochę mało.

Dawid    60

Maatta nigdy nie miał być ofensywnym D. To, że takim był na początku kariery to inna sprawa. Pod Sullivanem, a szczególnie teraz gdy mamy w zespole tyle ofensywnych D on dostał inne zadania. Dzisiaj w nocy np. najwięcej zablokowanych strzałów w zespole.

crosby8771    8

Cieszy mnie dzisiejszy mecz dawno nie widziałem Pingwinów strzelających 3 gole w pierwszych 4 strzałach sądziłem że będzie pograom widząc to skończyło się 5-1 ale mogło być więcej Crosby goni czołówkę już 2 w klasyfikacji za McDavidem ale jakby zagrał Crosby od początku sezonu wydaje mi się że byłby już na czele dąży do tego wspaniale widzieć takiego Sida no to czekamy na mecz z Tampą która wyraznie nie ma formy teraz mam nadzieję że uda się to nam wykorzystać :)

robertbham    3

Całe szczęście że mamy te 3cie tercje bo nie raz dawaliśmy niezły pokaz w koncówkach. Już myślałem że tampa znowu jak gra z nami 10 strzałów i 3 gole wygra. Nareszcie PP napatrzyli sie na ottawe i poszło, podanie na linie bramkową z boku, środeczek i zamiecione. Dobry wynik bo czołówka nie traci.

crosby8771    8

Dośc zaniepokojony byłem stanem rzeczy że Tampa miała 3-1 ale chłopaki się pozbierali na szczęscie i wygrali jeszcze w 60 minutach dobrze bo presje na Kurtkach które wygrały lekko z Isles (sądze po wyniku że lekko) lider dywizji nasz ale Rangers tyle samo punktów choć 1 mecz więcej a Kurtki 2 zaległem i punkt tylko do nas także będzie ciekawie :)

Dawid    60

Ależ ciasno jest w tej naszej dywizji. Nie ma czasu nawet na stracenie punktów. Wydawać by się mogło, że po takiej serii zwycięstw powinniśmy mieć chociaż małą przewagę.