• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - grudzień

Recommended Posts

crosby8771    8

Dokładnie no ale skoro w tabeli ligowej w pierwszej 7 jest 5 zespołów z naszej dywizji to nie ma co się dziwić że taki ścisk ogólnie wyrównała się nasza dywizja niesamowicie 1 przegrana i można spaśc na 3 bądz nawet 4 mijsce w dywizji

robertbham    3

Było widać różnice klasy byliśmy po prostu lepsi w każdym elemencie. Jedyne dobre szanse które miała Arizona to w naszym PP gdie po błedach wyprowadzali kontry ale Murray dobrze sobie radził.

crosby8771    8

Powiem tak udanegogo spotkania jeszcze nie widziałem chyba w tym sezonie no co prawda ostatnia drużyna Ligi ale na 7-0 także trzeba sobie zapracować za darmo nie było nic w tym meczu zwłaszcza że po 1 tercji było tylko 1-0 ale w drugiej już zniszczyliśmy ich dosłownie :)

crosby8771    8

Zwycięstwo !! Murray troche w flowera się pobawił ale ogólnie 41 obron na 44 strzały klasa sama w sobie zadziałało PP miejmy nadzieje że na dłużej w grudniu bilas 7-0 czyżby perfekcyjny miesiąc nam się szykował na chwile obecną lider konferencji ale zaległem mecze maja kurtki,Caps i przede wszystkim Canadiens którzy mogą nas wyprzedzić nawet w efekcie porażki w OT albo SO.

Dawid    60

No szkoda ogromna. Będzie ciężko bez niego, ale na szczęście mamy Letanga 2.0 w postaci Schultza. Chłopak gra świetnie, w powerplay ostatnio znacznie lepiej od Letanga. Wszyscy spisywali go na starty po Edmonton, a tym czasem... jest liderem klasyfikacji plus minus w lidze, gdzie w Oilers był na jej przeciwnym krańcu. 

crosby8771    8

Powiem tak na taką ilość strzałów Pens to powinno wlecieć kilka bramek ale Budaj też ładnie w niektórych sytuacjach ładnie sie pokazał, baty może nie ale nie ulega wątpliwości że nie możemy przełamać się z Kings 4 porażka z rzędu z nimi trudno winning streak się skończył czas zacząć nowy dzisiejszej nocy

robertbham    3

Wiem wkurzyli mnie bo 40 strzałów i ani jednego gola to przesada 30 sek PP 5-3 też nic, chodzi mi o tą naszą przeklętą przypadłość z drużynami grającymi dzień po dniu. Na rozładowanie atmosfery trzeba by dzisiaj wygrac z toronto.

crosby8771    8

Wiem wkurzyli mnie bo 40 strzałów i ani jednego gola to przesada 30 sek PP 5-3 też nic, chodzi mi o tą naszą przeklętą przypadłość z drużynami grającymi dzień po dniu. Na rozładowanie atmosfery trzeba by dzisiaj wygrac z toronto.

Wiem o co Ci chodzi no lipa bo to juz chyba 3 przypadek z takimi drużynami z Toronto no musimy wygrać bo gonią nas kurtki mają jeszcze 3 zaległem mecze a 2 punkty straty i Capitals moga nas także dogonic to ścisk jest niesamowity w tym momencie jeśłi chodzi o tabele dywizji

crosby8771    8

coś nasza Konferencja staje się chyba bardziej wyrównana niż Zachód a niby słabsza ta nasza konferencja no nic trzeba robic swoje i wygrywać przy takim ścisku :)

Dawid    60

Takie mecze jak dzisiaj to ja rozumiem. Szkoda, że Kurtki dalej wygrywają i teraz w czwartek bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli.

robertbham    3

Naprawde dobry mecz. Ale jak w pierwszej tercji widziałem 22 strzały i jeden gol to już pomyślałem że znowu będzie jak ostatnio. Widać było że chcieli grać nawet jak już było po meczu. Oby takimecz z kurtkami!

crosby8771    8

Mecz kapitalny pokaz mocy jak najbardziej zasłużone zwycięstwo niestety kurtki nadal mocno naciskają teraz wyjazd na mecz z nimi będzie piekielnie ciężko byle nie łapać kar chociaż PK we wczorajszym meczu było perfekcyjne :)

crosby8771    8

Dokładnie w ostatnich 5 meczach w Columbus wygraliśmy 3 razy, Jackets powołali z farmy Bjugstada w razie jakby moim zdaniem najważniejszy zawodnik Atkinson nie mógł zagrać efekt meczu z Kings zablokował strzał nogą i jest opcja że nie wyjedzie na lód wcale :) Mistrzowie muszą pokazać dziś klase :)