• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - styczeń

Recommended Posts

Dawid    60

Happy New Year! 

Na zakończenie 2016 lub jak kto woli rozpoczęcie 2017 wygraliśmy po zaciętym meczu z Habs. Drużyna ponownie pokazała charakter. Teraz jednak tydzień przerwy...  

crosby8771    8

Nareszcie można to napisać It`s a hockey night in Pittsburgh nie wiem czy dobrze widziałem ale czy dziś będzie na meczu obecna cała mistrzowska drużyna z sezonu 2008/09 ? :)

Dawid    60

Taaa, w tabeli piekielnie ciasno, ale my po przerwach gramy słabo :/ Mamy trzecie miejsce w dywizji, a jak przegramy możemy spaść już na wild card. Szalony ten sezon. 

crosby8771    8

Columbus chyba coś w nich pękło mieli 4-1 z rangers mimo tego i tak przegrali 5-4 także zobaczymy jak dalej będą sobie radzić my mamy do nich 3 punkty straty ale właśnie strasznie ciasno jak napisałeś u nas jest oby Steelers wygrali i dali naszym motywacje aby też wygrali :)

aduu    6

Dość miłe zaskoczenie, bo początek meczu raczej mnie zasmucał. Tanger się pięknie rozpychał wczoraj, ale obrona ma kilka rzeczy do poprawienia :)

crosby8771    8

Ładnie zagrali zastrzeżeń nie mam za bardzo mimo flowera za bramka gdzie omal nie zrobiło się 2-2 ale jest git zbieramy punkty szkoda że Columbus wygrał ale damy radę ich jeszcze wyprzedzić to dopiero połowa sezonu wątpie żeby utrzymali taką forme przez 82 spotkania :)

robertbham    3

No ja też nie oglądałem troche późno był mecz i czułem że będzie wtopa i sie nie pomyliłem, chociaż widziałem że sytuacji dobrych mielismy troche. Dzisiaj trzeba wygrać.

crosby8771    8

No ja też nie oglądałem troche późno był mecz i czułem że będzie wtopa i sie nie pomyliłem, chociaż widziałem że sytuacji dobrych mielismy troche. Dzisiaj trzeba wygrać.

Innej opcji niż zwycięstwo sobie nie wyobrażam ale mecze dzień po dniu to nie nasza specjalnośc jakoś mimo wszystko będzie ciężko ;)

crosby8771    8

Bardzo słabo zaczynamy ten rok 1 zwycięstwo na 4 spotkania nie napawa optymizmem do tego uraz Letang miejmy nadzieję że przełamanie nastąpi z Caps ale będzie potwornie ciężko Caps mają już 8 z rzędu wygranych.

robertbham    3

Nie wiem jak my ten mecz przegralismy. PP słabo wygląda i poniekąt to jest problem a jeszcze ten gol nieuznany na po 4 to nie wiem jak uznali to za przeszkadzanie bramkarzowi. Wywinoł fikołka i się nabrali. Nie wygląda to dobrze na mecz z capitals.

crosby8771    8

Zobaczymy po 40 minutach strzelanina dosłownie wyszli z 0-3 na 6-5 ale nie wiadomo jak to się skończy na ilu bramkach ;) Jak tam Pingwiny dużo nas będzie w krakowie ? :)

crosby8771    8

Wkońcu przerwana seria porażek ale nie wiele brakło aczkolwiek kolejny raz gramy z drużyną która gra dzien po dniu i się meczymy cieszy zwycięstwo strzelanina dla nas pokonani Owca i spółka :)

crosby8771    8

Ale mecz nie pamiętam takiej masakry bramkowej dawno. To jak wyszliśmy z 0-3 to było piękne. A już myślałem że jest po meczu.

Nie tylko ty też miałem takie myśli ale bójka najpierw i pózniej masakryczna strzelanina i zwycięstwo przypomniał się mecz z Flyers podczas Play-off w 2009 roku tez było 0-3 ale bojka Talbota nie pamiętam z kim i pózniej pogoń wygrana 5-3 i awansowalismy do dalszej fazy jak się pózniej okazało mistrzowskiego sezonu :)

Dawid    60

Szalone spotkanie. Dobrze, że udało się przełamać serię, ale szkoda jednak, że i tak daliśmy ten jeden punkt Capitals do tabeli. Trzeba uważać bo zaraz znowu odskoczą jak w zeszłym sezonie i może być ciężko. A grać znowu w pierwszej rundzie z kimś z Metro... 

crosby8771    8

Prawda ale jak widać cos się u Sida 4 punkty i Geno ruszyło 3 punkty szacunek oby więcej takich meczy w ich wykonaniu teraz Habs następnie Hurricanes no i Kraków z Bruins zapowiada sie ciekawe zakończenie tego tygodnia :)