• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - styczeń

Recommended Posts

crosby8771    8

Piękne 4-1 wynik fajny ale lekko nie było momentami Habs nas tak pozamykali w naszej strefie że przez prawie przez 2 minuty nie mogliśmy wyjechać w strefe neutralna zwłaszcza pod koniec 1 tercji to było oblężenie Murray prawie z asystą przy jednym z goli fajnie tylko to PP mogłoby byc chociaż jedno wykorzystane ale wynik cieszy jak najbardziej :)

Dawid    60

Zobaczymy jak dzisiaj pójdzie. Czuję wtopę bo te mecze z Hurricanes zawsze śliskie są, a jeszcze jak nam zależy na punktach to wgl ;)

robertbham    3

Ja czułem coś że ich zmieciemy tylko nie chciałem nic pisac żeby sie nie zbłaźnić ale dobrze że tak ładnie poszło bo początek meczu obiecujący nie był. Troche ta bramka w osłabieniu popsuła murrayowi SO.

crosby8771    8

Ja co prawda zwycięstwa się spodziewałem ale nie w takim rozmiarze pozamiataliśmy ich początek fakt nie łatwy ale pózniej poszło a co sądzicie przy 2 golu była bramka cała wychaczona czy nie ? teraz może nie ma to znaczenia ale mogło to zmienic spotkanie lecz nic to hurricanes nie dało :)

Dawid    60

Bramka była w powietrzu, gol nie mógł zostać uznany.

Ważne punkty dla nas. Zobaczymy co dzisiaj w nocy się wydarzy. Fajnie byłoby jakby Capitals wtopili. Jutro gramy z Bostonem, niby są w dołku, niby gramy w domu, ale takie mecze są chyba najtrudniejsze gdzie ma się jakieś poczucie wyższej pozycji. We'll see.

crosby8771    8

Taa dziura w lodzie tylu ich tam ją łatało aż w koncu sie udalo Murray znow z 1 golem dobrze bronił a obrona strzalu Marchanda Klasa Światowa niestety Cbj wygrali i caly czas 3 punkty straty tak jak do Caps

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

robertbham    3

Jak czasem patrze na te nasze mecze w takim wykonaniu to ręce opadają. Ponad 30 strzałów i nic nie potrafimy strzelić, mnóstwo PP i wszystko psute w beznadziejny sposób. Bluzmeni byli szybsi w każdym elemencie gry. Taka szansa przy innych wynikach. Trudno wszystkiego sie wygrac nie da.

crosby8771    8

Jak czasem patrze na te nasze mecze w takim wykonaniu to ręce opadają. Ponad 30 strzałów i nic nie potrafimy strzelić, mnóstwo PP i wszystko psute w beznadziejny sposób. Bluzmeni byli szybsi w każdym elemencie gry. Taka szansa przy innych wynikach. Trudno wszystkiego sie wygrac nie da.

Dokładnie tak jak piszesz nie da się wszystkiego Wygrać lecz przy takiej ilości strzałów przynajmniej jeden gol powinien stać się faktem choć tak nie było. Co do samego meczu wydawało mi się że Pens grali zbyt przewidywalnie dla Blues tempa jakiegoś wielkiego akcje nie miały no co nie oznacza że szans nie było coś tam jednak było słupki po strzałach bodajże Sida i Kessela ale nie mam pewność szkoda porażki bo była szansa podgonic Caps i CBJ które też swój mecz przegrały po All Star Weekend szykuje się dwumecz chyba najbardziej istotny dla nas z CBJ który zaważy na naszej końcowej pozycji w dywizji moim zdaniem.

robertbham    3

Podobny numer byl bodajże rok temu tylko nie wiem czy on czy sid. Coś tam może być na rzeczy bo w poprzednim meczu była sytuacja gdzie coś tam z nogą chyba miał.

crosby8771    8

Dokładnie coś z lewą noga po jednym z Hitow zawodnika Blues szkoda dziś też rzecz jasna nie zagra zobaczymy jaki dziś mecz z Bostonem zobaczymy czy rownie skuteczny trzeba zobaczyć :)

crosby8771    8

Ciekawe co się pingwinom odmieniło po tej 1 tercji 4 gole z rzędu dla bostonu i przegrywamy do Caps strata już 7 punktów oj ciężko będzie ich dogonić co prawda 1 mecz zaległy ale wpadek już za bardzo być nie może oby jak najszybciej wrócił Letang i Małkin ktoś widział ile mniej więcej ich nie będzie jeszcze ?