• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - luty

Recommended Posts

crosby8771    8

Fajnie zwycięstwo ale co mnie zdenerwowało to że wogóle była ta dogrywka 2-0 pózniej 3-1 no i dajemy sobie wbić dwa gole wiadomo Jackets nie są słabi no ale mimo wszystko to było do wygrania w regulaminowym czasie bodajże 4 strzały w całej 2 tercji CBJ a w trzeciej dwa gole w plecy no ale ważne zwycięstwo 2 punkty straty do nich licze na potknięcie Caps z Canadiens zobaczymy co to będzie :)

crosby8771    8

Pięknie mecz nam się ułożył już na początku 2 tercji po bramce Letanga wygrane dzień po dniu i wtopa Jackets jesteśmy z nimi na równo a do Caps 5 punktów i zaległy mecz także jeszcze ciekawiej teraz będzie z Jackets jeszcze bodajże 3 mecze nas czekają także możemy im odskoczyć jeśli się uda będzie git :)

Dawid    60

Boli ta kontuzja Hagsa. Ciekawe na ile wypada... W tym sezonie i tak lekko bez formy więc może powróci lepsza, zmotywowana wersja niego. Dobrze, że Małkin trenuje. 

crosby8771    8

Faktycznie szkoda Hagelina ale z Clagary powinniśmy sobie poradzić też bez niego z tego co widziałem to chyba Malkin ma Jersey no contact ale fajnie że wrocił na lód :)

crosby8771    8

Niestety bramkarz bronił w niemożliwych czasem okolicznościach szczęście nam nie sprzyjało a karne to już niestety nie ma nic pozytywnego z nich i znów Caps z Jackets uciekają

crosby8771    8

No to czy dzisiaj Sid osiągnie 1000 punkt w karierze mam nadzieję że tak oby zwycięstwo bo Caps są w gazie 11 z rzędu zwycięstw świadczy o tym a Cbj niby za nami ale wszystko jest na granicy 1 zwycięstwa pożyjemy zobaczymy jak to będzie :)

Dawid    60

Kurtki też mocno są sprowadzane na ziem. Jak podtrzymają taki trend to będzie zaraz po staremu - TOP 3 to Caps, Pens i Rangers. 

crosby8771    8

Niech już ten Flower sobie idzie to jak wpuścił tą 4 bramke to nie wiem jak to nazwać no i znowu na rywalach do objechania się potknęliśmy Caps uciekli na dobre już

robertbham    3

Dokładnie z tą przewagą ale szmate flower wpuszcza w swoim stylu i dlatego jest właśnie nr2 bo z nim to tylko czekać kiedy babol wpadnie. Trudno trzeba odrobic w następnym meczu.

Dawid    60

Fleury się popisał. Wiem co zrobił dla tej organizacji, ale on musi mieć stabilną rolę jedynki bez presji z tyłu aby dobrze grać. Tutaj naprawdę nie ma co się bawić w tasowanie bramkarzy tym bardziej, że Capitals uciekają... 

robertbham    3

Co masz na myśli bez tasowania? Że fleury nr1 ? Co zrobił to zrobił ale obecnie jest już ktoś lepszy także. O Caps i tak bedzie można zapomnieć że ich dogonimy, ale to w niczym nie przeszkadza ważne żeby być nie dalej niż 2.

Dawid    60

Murray spokojnie mógł bronić ten mecz. Nie było to żadne day to day, nie był to żaden długi wyjazd. Wpuszczenie Fleury'ego do gry ot tak to typowe tasowanie bramkarzami. Trochę tego próbowaliśmy jak Murray wrócił po kontuzji. 

Tak tylko mnie ta dwójka boli. Jednak wolałbym w pierwszej rundzie grać z kimś zapewne z Atlantyku, a tak to czekają nas zapewne Kurtki, które no... leżą nam średnio. Albo Rangers.

Dawid    60

Dzisiaj już Murray w bramce i na 99% Małkin in. Ciekawe co z tego wyjdzie... 

Niepokoi mnie to, że Hagelin coś nie chce gadać o swoich objawach. 

Dawid    60

Sid chce mieć to tysiąc punktów za sobą, jak chyba każdy. Ciężko się gra z taką presją na wynik. A Murray... Jak dla mnie klasa. Niekwestionowana jedynka w bramce na ten sezon. 

robertbham    3

No dzisiaj flowera trzeba pochwalić, dogrywka zdecydowanie jego bo trzeba przyznać że w tym meczu lepsi nie byliśmy poza tym początkiem do 2-0. Teraz ważny mecz z jackets oby do przodu :-)