• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - luty

Recommended Posts

crosby8771    8

Szkoda porażki ale nie da się grać czteroma obrońcami praktycznie całych dwóch meczy dzień po dniu jest ważny punkt trochę szczęścia i by były dwa no niestety Jackets kazali się o bramkę lepsi

Dawid    60

Tylko St. Louis nie potrzebuje bramkarza, Shattenkirk to UFA, a Blues zaczęli grać lepiej i może zagrają w play-offach. Raczej nie będzie on dostępny.

crosby8771    8

Ale zacząć zaczeli całkeim niezle tylko że nie chciało wpaść nic niestety szkoda żę się nie zbliżyliśmy do Caps no ale Jackets też przegrali także zostajemy tak samo Rangers gonią też konkretnie

crosby8771    8

No to dziś mecz z kategorii must win zobaczymy jak to pójdzie chłopakom jestem ciekaw czy w bramce Murray czy flower 5 goli w ostatnim meczu na koncie Matta może powodować zmiane w ramce na dzisiejszy mecz obyśmy wygrali :)

robertbham    3

Mecz wygrany i to sie liczy ale wg mnie graliśmy beznadziejnie nawet ten PP 5-3 nie umielismy na początku wejść w ich strefe a jak oni nas cisnęli w tym meczu kto oglądał to wie. Następny mecz przy dużej publiczności

crosby8771    8

Ja przespałem 1 tercje niestety ale jak widziałem od drugiej tercji to strasznie naciskali na nas sama przewaga strzałów i prób na początku 2 tercji wynosiła bodajże 11-45 PP dość kiepsko mimo że Sid gola strzelił ale zwycięstwo cieszy presje wywieramy na Caps Rnagers się potkneli czego nie spodziewałem się po wygranym meczu z Capitals no nic teraz Stadium Series Dawid liczymy na mase zdjęć oby udało Ci sie kogoś tam do zdjęcia złapać na którymś z meczy :)

Dawid    60

Piekielnie ciężko będzie dzisiaj wygrać... Tyle kontuzji w zespole to dawno nie było. No zobaczymy co to będzie.