• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - marzec i kwiecień

Recommended Posts

Dawid    60

A już ta pierwsza formacja zatrybiła jak w szwajcarskim zegarku i znowu trzeba coś zmieniać i kombinowac jeśli wstząs mózgu. Końcówke sezonu mamy strasznie pod górke.

Wstrząs mózgu na pewno. Pytanie jak poważny. Zresztą każdy wstrząs jest bardzo poważny.

crosby8771    8

Niestety szkoda Guentzela Sid jak utrzyma takie punktowanie to idzie po lidera w punktach ale pewnie dla niego ważniejsze jest wyprzedzic Caps co będzie bardzo trudne jak wspomniał Dawid dodam jeszcze mecz z Chicago co prawda u siebie ale też łatwo nie będzie

crosby8771    8

No to dzisiaj bardzo ważne mecze dla nas w kontekscie walki o Dywizje zobaczymy jak to wyjdzie najważniejsze żeby wygrac i utrzymać przewage punktową tylko nad kim o to jest pytanie na które da odpowiedz mecz Caps z CBJ bez Małkina i obrońców bęzie potwornie ciężko

opozice    6

Mam nadzieję, ze te element przedplayoffowej beztroski. Oglądałem tylko pierwszą tradycję. Flyers podeszli do meczu bardzo ambicjonalnie i siłowo. W sumie może rzeczywiście lepiej było nie bawić się z nimi w łamanie kości.

Dobrze, że Conor tylko D2D.

crosby8771    8

Lepiej spadek formy przed PO mieć a nie w PO ale kontuzje te to nas wykończą, mam nadzieje że powrócą na PO wszyscy fajnie by było ale nie patrzyłem jak tam z Tangerem Matta i innymi.

Fakt, że od dłuższego czasu bijemy się dzielnie bez wielu czołowych zawodników, spowodował jednak lekki regres formy. Fakt lepiej teraz niż w PO. Młodzi defensorzy (i nie tylko oni) walczą ale popełniają więcej błędów niż doświadczeni gracze i to powoli widać. Można by rzec, że Toronto też ma wielu...wielu młodych, ale najczęściej to  1-ki w drafcie :-) więc i najczęściej umiejętności większe, mniej kontuzji i większe zgranie. Nasi jeszcze w przyszłości pokażą na co ich stać bo potencjał jest. Ale... teraz wracajcie Geno, Tanger, Oli, Hainsey, Trevor :-)

roo152    1

Trevor i Guentzel już jeżdżą. Maatta zacznie pełne treningi w przeciągu 7 dni. Letang trenuje i jeździ, jednak wciąż nie wiadomo kiedy wróci. Hainsey i Hagelin prawdopodobnie zdążą na PO. O Geno niestety nic nie wiadomo.

• Like 1

roo152    1

Gramy totalną klapę. Nie dosyć że wysokie porażki to jeszcze w złym stylu. Forma nie wróży dobrze na play offy.

Moim zdaniem tu chodzi o to, że nie mamy aż 8 zawodników. Nie wiem czy w jakimkolwiek innym klubie jest taka sytuacja. Wygląda to koszmarnie, i dobrze że niektórzy już powoli wracają. Dodatkowo mamy już awans i chyba wkradło się troszkę rozluźnienia w nasze szeregi. Ja jestem optymistą przed PO, ale okaże się czy miałem rację. 

robertbham    3

No nareszcie wygrana, gol crosbiego masakra. Na Play offy muszą wrócić kontuzjowani bo będzie ciężko. Może Kessel zaskoczy na Play offy bo na razie trochę bezbarwne.

crosby8771    8

Wygrana ważna ale po 3-1 trochę się pogubili chłopaki Sid z kolejnym niesmowitym golem chyba tylko on mógł zdecydować się na takie uderzenie:) dokładnie Kessel bez błysku ale kto wie czy to nie jest tylko gra na większym luzie przed PO, Sullivan mówił że Letang na PO będzie gotowy także mam nadzieje że z resztą zawodników będzie tak samo. Jutro kolejny mecz z Hurricanes o 23 także też w miare przyjemna pora do oglądania jeśli ktoś idzie na popołudnie do pracy ;)

Jutro kolejny mecz z Hurricanes o 23 także też w miare przyjemna pora do oglądania jeśli ktoś idzie na popołudnie do pracy

No powiem ci, ze dla mnie nieważne czy na popołudnie czy na rano :-) Bywa że oglądam mecz do "4:00" a dziecko do szkoły obudzić trzeba o 7:00 a potem na 9:00 do roboty :-) A mam wrażenie że na forum jestem dziadkiem :-)

crosby8771    8

No powiem ci, ze dla mnie nieważne czy na popołudnie czy na rano :-) Bywa że oglądam mecz do "4:00" a dziecko do szkoły obudzić trzeba o 7:00 a potem na 9:00 do roboty :-) A mam wrażenie że na forum jestem dziadkiem :-)

Ja ogólnie mam cały czas na 7:00 rano do pracy ale udaje mi się jakoś pogodzic mecze pens i prace ostatnio zaniedbałem kilka meczy ale wszystko wraca do normy a Play-Offy to musi byc jak w zeszłym sezonie 100% meczy obejrzane :)

Ja ogólnie mam cały czas na 7:00 rano do pracy ale udaje mi się jakoś pogodzic mecze pens i prace ostatnio zaniedbałem kilka meczy ale wszystko wraca do normy a Play-Offy to musi byc jak w zeszłym sezonie 100% meczy obejrzane

Wykończą nas te Pingwiny :-), ja kocham i jednocześnie nienawidzę kiedy sezon się kończy :-) z jednej strony w końcu się wysypiam z drugiej brak mi meczów :-)

Dawid    60

Bardzo ważny mecz dzisiaj. Trzeba go wygrać i pfu pfu no ale jednak trzymać kciuki za Capitals. 

crosby8771    8

Dokładnie ważny mecz nasz ale Caps z CBJ kluczowy w kontekście 1 rundy PO a tak odchodząc od tematu meczu to polecam wszystkim opowieści z tafli NHL Gretzky`ego bardzo ciekawa książka udało mi się ją już całą przeczytać powiem jedno wciąga na maxa :-)

opozice    6

Było trochę nerwówki pod koniec, ale szczęśliwie dobrze się skończyło. Wygrana odbębniona, przy nudnawym tempie. I w sumie dobrze. Nie ma co tracić sił przed wtorkowym, decydującym o kształcie p-o, starciem.

Świetna trzecia bramka. Podanie Horny'ego i strzał Sheary'ego - miodzio.

crosby8771    8

Zwycięsstwo i wskakujemy na 2 miejsce w dywizji a jutro najważniejszy mecz w sezonie zasadniczym z CBJ nie ma co się oszukiwać rozstawienie w pierwszej fazie zależy teraz od tego spotkania dobrze że gramy u siebie obyśmy dali radę :)

Dawid    60

Oby jutro nikomu nie wpadło na pomysł z Jackets kontuzjowanie naszych zawodników. Taki Dubinsky raz przesadzi pod bandą z Crosbym i będzie tragedia. Trochę się boję jutro tego meczu. 

crosby8771    8

No to jescze 2 godzinki i zaczynamy tak jak Dawid piszesz Dubinsky może polować na naszego kapitana ale lepiej żeby nikomu odpukać nic z naszych się nie stało.

Dawid    60

Udało się bez strat i z ładnym wynikiem. Brawo ;) Teraz wygrać z Devils i może to już starczy.