• Announcements

• Dawid

Aktualizacja   04/16/17

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Sign in to follow this  
Dawid

Sezon zasadniczy - marzec i kwiecień

Recommended Posts

Wiem, że Kris jest bardzo ważny... ale go nie ma. Trzeba spiąć "dupę" dobrze się zorganizować i rozjechać towarzystwo. Łatwo nie będzie ale mamy potencjał i wierzę że damy radę :-)

crosby8771    8

Z całym poważaniem dla defensorow ale tracimy serducho na PO w postaci Krisa dobrze że gra Schultz a jak dołączą do tego Trevor z Olli to mam nadzieje że uda się załatać tą dziure ale będzie mega ciężko

opozice    6

Przygotowanie fizyczne, odżywki, bieżąca rehabilitacja - to są elementy, które muszą przejść solidny audyt. Problemy z kontuzjami były u DB, MJ i teraz u Sullivana. Przecież tak się nie da funkcjonować na dłuższą metę.

• Like 1

crosby8771    8

No to pięknie zwycięstwo też zagrało dla nas Jets i  mamy przewagę lodowiska z Jackets !!! Strzelanina niesamowita bardzo fajnie to wyszło ale na PO jak najmniej takich meczy z duża ilościa bramek wpuszczonych :)

robertbham    3

Jackets trochę słabiej ostatnio ale na pewno będzie ciężko. Zobaczymy czy przewaga lodu okaże się pomocna. A tak w ogóle wie ktoś czy w TVP sport pokazują Play offy?

Dawid    60

Jackets trochę słabiej ostatnio ale na pewno będzie ciężko. Zobaczymy czy przewaga lodu okaże się pomocna. A tak w ogóle wie ktoś czy w TVP sport pokazują Play offy?

Tak. Będą wybrane mecze pierwszej i drugiej rundy. Całkiem sporo. A Finały Konferencji oraz Finały będą w całości.

crosby8771    8

Dokładnie jakby Tampie sie udało rzutem na taśme przejść to oni nie będą mieli nic do stracenia z ostatniego miejsca z Caps sie mierząc cos mi się wydaje że jakby była para Caps TBL może być bardzo wyrównanie mimo że Caps maja president trophy było widać że można ich pokonać jak to Pens zrobili rok temu :)

opozice    6

Ja tam Tampy nie trawię, a do Maple Leafs zawsze szacunek. Wiec mam nadzieję, że p-o wrócą w tym sezonie do Toronto.

A podmęczenie Capitals? Jak zdobywać Stana, to z najsilniejszymi na rozkładzie ;)

crosby8771    8

Czyżby CBJ łapało zadyszke pod koniec sezonu 5 porażek z rzędu chyba nie zdarzyło się im dobry prognostyk dla nas tylko ile z tego to słabsza gra a ile to rozluznienie ?.

crosby8771    8

Mecz przegrany ale jakoś szczerze pretensji jakiś wielkich nie mam skoro 2 miejsce już pewne, na litość boską co ten Flower wyprawiał nie powiem o bramkach nie oceniam czy miał wielkie szanse dupe też nam poratował nie raz ale te wyjścia za bramke no nie dam rady słabe sercem mam czasem jak to widze.Dlatego widać czemu backup`em jest :P Gratulacje dla Toronto się należą a te młode wilki będą za kilka sezonów konkretnie szalały w całej lidze moim zdaniem.

crosby8771    8

Tak jak spojrzałem na Play-Offową drabinke to na dzien dzisiejszy Boston gra z Caps a nie Toronto, Tornoto w pojedynku z Ottawą ciekawa para by to była. Zobaczymy jak dzisiaj Pens się zaprezentują chociaż zapewne nie będą forsować tempa co jest zrozumiałem w naszej sytuacji przed PO.

Dawid    60

Wczoraj porażka kontrolowana. Przecież pod koniec spotkania ciągle trzecia i czwarta linia na lodzie, a Crosby i spółka gadali sobie na ławce :) Nie ma co patrzeć na wyniki tych ostatnich dwóch spotkań, ale pewnie dzisiaj możemy zagrać w nieco mocniejszym składzie.

Wiem że to głupie, ale jak Auston Matthews strzelił 40 gola to się na prawdę cieszyłem. Nigdy nie  byłem wielkim fanem Toronto, ale lubię wielu zawodników innych drużyn indywidualnie. W tym roku zdecydowanie Toronto ma gaz i zajebistych prospektów, którzy zaskoczyli chyba wszystkich. Kiedy jeden prospekt błyszczy wszyscy się cieszą w danej drużynie, a u nich nie dość, że 3 z nich jest w pierwszej 4 punktujących w Toronto. do tego 7 grało pierwsze skrzypce cały sezon.  :D

crosby8771    8

No to w środową noc zaczynamy zabawe z Play-Offami godziny jak widziałem dosyć fajne nawet udało się o północy jeden mecz jest Zobaczymy jak to zaczniemy w PPG Arenie oby też Hagelin wrócił już na pierwszy mecz :).