• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Stanley Cup Playoffs 2017: Penguins vs. Predators - Finał

Recommended Posts

Dawid    59

Ogólnie to mam. Jest jak przed rokiem. Wszyscy raczej będą typowali Nashville jak San Jose rok temu, że wygrają puchar. Przed rokiem też mieliśmy zadyszkę w finałach konferencji, jakoś nie weszliśmy do tego finału z hukiem. Ale jednak sądzę, że będzie nam się gorzej grało z Nashville niż z San Jose. Po pierwsze brak Letanga tutaj raczej się już odbije bo niebieska linia Nashville... robi wrażenie. 

Ciekawe jak jednak Predators poradzą sobie bez podstawowego centra. W tym nadzieja, że coś się tam zatnie i to wykorzystamy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Tzn? Przed rokiem? Chodziło mi raczej o złapaną zadyszkę. San Jose rok temu, tak jak Nashville znacznie spokojniej weszło do finałów.

Poza tym nie wydaje się Wam, że brakuje nam w tym roku killer instinct? Szansa na zakończenie serii z Blue Jackets pierwsza zmarnowana, potem seria z Capitals - dopiero 3 szansa wykorzystana, teraz dopiero druga. Coś nasi się sypią w końcówkach serii, ale zawsze jakoś wyciągną. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

BTW. napisałeś:

18 minut temu, opozice napisał:

Jak dla mnie murowany kandydat na serię 7-meczową z szansami na rozstrzygnięcie 50/50. Tylko, że to my podchodzimy do serii w roli faworyta. I to na nas ciąży presja, że my musimy, a oni mogą.

Serio tak myślisz? Pens wygrali rok temu puchar, nie ma jakiegokolwiek ciśnienia na wynik. Właśnie ja uważam, że to my możemy, a Preds muszą. Pierwszy ich finał w historii, organizacja, która ma 20 lat w końcu odnosi jakiś sukces. Wszyscy dziennikarze będą ich typować do zwycięstwa. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6

No co najmniej presja ciążąca zawsze na fakcie będzie. To, że dziennikarze postawią na Nashville, to jasne. Ale to nie jest poważna ocena, a chęć błyśnięcia błyskotliwym typem.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Narazie trzeba ochłonąć po tym nocnym meczy dobrze ze nagrałem sobie ale takich nerwów w meczu Pens jeszcze nie miałem no masakra ale jak Kunitz strzelił juz cały uradowany byłem teraz trzeba zaliczyć back to back sądze że to jest do ogarnięcia i LET`S GO PENS !!! Video z meczu już na portalu :)http://www.penguins.pl/video/show/penguins-3-2-senators-eastern-conference-final-game-7-25052017

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No to przybywajcie! ;) Jak macie pytania pytajcie, na stronie wszystko jest pieknie opisane - historia, reguły, zawodnicy. :)

Kurde dzięki temu serio jest szansa abyśmy przynajmniej stali się małym NBA pod względem ilości fanów naszego zespołu. 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

szkoda że tak daleko Krakowa mieszkam bo tak to co spotkanie tam bym był a co do NHL w TVP1 zaskoczenie ogromne no ale można coś wypromować można i bardzo dobrze może będzie większe zainteresowanie hokejem w naszym kraju :)

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

To dopiero sobota a ja już chce Finał dawac te mecze z Nashville :) Mam nadzieję że Horny się wykuruje i będzie mógł zagrać pewnie on sam też chce tego żeby pokazac kolegom kogo im brakuje w zespole a Neal jak dla mnie nic nie będzie znaczył ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dervorin    9

Też jestem ciekawy jak nam pójdzie. Obawiam się trochę Nashville, ale uważam, że my jesteśmy faworytami i powinniśmy wygrać Stanisława jakieś 4-2 :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Wiadomo także obstawiam PENS in 6, na pewno chłopaki też są bardzo zmotywopwani nie tylko że dla Sida Geno i kilku innych to będzie 3 Stan ale 50 lecie zwieńczyć Stanem było by awesome także czas wygrac 4 ostatnie mecze w tym sezonie i jechac na wakacje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dervorin    9

Oby wygrali, bo nie chciałbym chodzić jak zbity pies jak po porażce z Detroit w 2008 roku  ( a co miał powiedzieć Marian Hossa? :lol:). 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

A ciekawe ;) Obejrzę. Nie wiem czy nie będzie to NHL All Access... Ale zobaczymy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dervorin    9

Szczerze mówiąc, to życzyłem Hossie tego Stana, bo lubiłem gościa. Patrzcie, gdzie jesteśmy - drugi sezon z rzędu w finale. To sprawa historyczna. Raz udało nam się obronić trofeum, a później mieliśmy też taki okres, że zastanawiałem się przez pół sezonu czy będziemy najsłabsi w lidze czy tylko na wschodzie... Cieszmy się zatem tym, że możemy oglądać naprawdę świetny zespół. Może uda mi się zobaczyć tę zapowiedź :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Trzeba się cieszyć z tego no i mamy młodych takich jak Rust Sheary Guentzel i kilku innych także na przyszłość też powinno być dobrze a Geno Crosby też jeszcze sporo pograją :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Tak patrzyłem to All Access i co to jest za badziewie co Nashville daje sobie nawzajem dla zawodnika meczu mogli cos innego wymyśleć niż jakiś łańcuch z kłódką :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Na treningu obecni wszyscy zawodnicy, Hornqvist trenował normalnie, również w pierwszym PP unit więc sądzę, że jest good to go. Jutro gramy pełnym składem, jedynie bez Letanga. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta