• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Stanley Cup Playoffs 2017: Penguins vs. Predators - Finał

Recommended Posts

crosby8771    8

Idziemy równo u siebie wygrywamy wyjazdy przegrywamy dobrze że Game 7 jest u nas bo może do niej dojść wygrać teraz wkońcu trzeba no i zobaczymy jak to dalej sie potoczy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Wszyscy w stresie i żałobie po dwóch przegranych zapewne ;) Zobaczymy. Wiara jest na dzisiaj, doświadczenie po naszej stronie, może się uda! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sanczo    0

Nareszcie wygląda to tak, jak powinno. Nie ma paniki w ataku i obronie. Jesteśmy szybsi przy krążku, no i punktują ludzie, którzy powinni, fantastyczna asysta SIda przy golu Shearego. No i wykorzystana gra w przewadze.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

6-0 spodziewał się ktoś tego po dwóch słabych meczach w Nashville ja osobiście nie ale tu się sprawdzają Dawida słowa że ta seria że wszystko się może zdarzyć jedziemy do Nashville po Puchar i do domku szybko :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
48 minutes ago, crosby8771 said:

6-0 spodziewał się ktoś tego po dwóch słabych meczach w Nashville ja osobiście nie ale tu się sprawdzają Dawida słowa że ta seria że wszystko się może zdarzyć jedziemy do Nashville po Puchar i do domku szybko :P

Zwycięstwa spodziewałem się jak najbardziej (z pewnymi obawami rzecz jasna :)), ale nie spodziewałem się walca rozjeżdżającego Preds :). Piękny mecz. W Nashville mogą zagrać brzydko, byle by skutecznie, czyli co najmniej o jedna bramkę więcej od przeciwnika :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dervorin    9

Sam nie wiem, kto był dzisiaj najlepszy. Najbardziej zaimponował mi Sidney. Nie sądziłem, że aż tak się po nich przejedziemy. Trzeba wygrać następny mecz i wznieść do góry Puchar. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Stay calm. Seria daleka od końca, niemniej jednak jak przegramy to po walce. Także jestem zadowolony już teraz :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dervorin    9

Dla mnie nie ma wielkiej różnicy czy przegralibyśmy 0-4 czy 3-4. Za kilka lat nikt by nie pamiętał walki, a każdy pamiętałby przegrany finał i straconą szansę na zapisanie się w historii. 

Do końca serii zostały maksimum 2 mecze, więc nie zostało wiele. W ciągu najbliższego tygodnia poznamy zwycięzcę i zaczniemy myśleć o kolejnym sezonie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sanczo    0
Dnia 28.05.2017 o 18:03, Dawid napisał:

Czy tylko ja mam taki problem, ze po kliknięciu w link i otwarciu strony nie mam mozliwosci zmaksymalizowania video. Otwiera sie ono w taki sposob, ze ucina prawa strone ekranu uniemozliwiajac klikniecie w powiekszenie ekranu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60
56 minut temu, sanczo napisał:

Czy tylko ja mam taki problem, ze po kliknięciu w link i otwarciu strony nie mam mozliwosci zmaksymalizowania video. Otwiera sie ono w taki sposob, ze ucina prawa strone ekranu uniemozliwiajac klikniecie w powiekszenie ekranu.

Zrobili jakąś aktualizację odtwarzacza. Już jest ładnie :) Dzięki za uwagę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
58 minutes ago, Daniel said:

A ja bym chcial zeby preds zagrali w pelnym skladzie i zebysmy złoili im tyłki :)

Wiadomo żeby im złoić tyłki ale bez Ellisa będzie zawsze coś łatwiej ważne aby wygrali :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dziś wygrywamy. Myślę, że po dwóch przegranych w Mieście Muzyki wielu myślało , że już po nas ;-) A tu niespodzianka :-) Pingwiny zagrały bardzo dobrze. Coś czuję, że dziś wygramy. Może przez Nashville walec nie przejedzie, ale... :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta