• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Stanley Cup Playoffs 2017: Penguins vs. Predators - Finał

Recommended Posts

sanczo    0
8 minut temu, Dervorin napisał:

Conn Smythe Trophy dla Sida. Nie wiem jak Wy, ale uważam, że zasłużenie. 

Jak najbardziej zasłużenie, ale po cichu liczyłem na Murraya :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Nie ważne kto Conna Smythe`a zdobył ważny puchar pierwsi w 21 wieku jesteśmy wielcy niesamowity sezon zakończył się wielkim zwycięstwem Pens no to teraz Twitter i coś do Subbana i Dubinsky`ego powinno z naszej strony polecieć Murray wygrał nam mecz ale mieliśmy szczęście przy golu dla NSH że go nie uznał ale szczęście sprzyja lepszym WE WON CUP !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Boże na podsumowania przyjdzie czas, ale moim zdaniem to najlepsza druzyna 21 wieku. Obroniliśmy trofeum jako pierwsi w 21 wieku. Brawo! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
25 minutes ago, Dawid said:

Boże na podsumowania przyjdzie czas, ale moim zdaniem to najlepsza druzyna 21 wieku. Obroniliśmy trofeum jako pierwsi w 21 wieku. Brawo! 

Podsumowanie wiadomo będzie pózniej ale tak na szybko to było a co do tego że najlepsza w 21 wieku to zgadzam się w 100% :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Nie wiem czy zdarzyło się żęby bramkarz w 2 decydujących meczach finału Pucharu Stanleya miał 2 SO, jak tak to pewnie dawno temu ;) To był bardzo długi sezon zakończony Happy Endem teraz czekać do Pre-Season, trzeba trochę do normalności wrócić i odpocząć. Dzięki chłopaki za ten sezon miło było popisać w tym sezonie zapewne w tym samym składzie będziemy się udzielać na forum w następnym sezonie oby było nas jeszcze więcej a więc Let`s do this next year i LET`S GO PENS !!! :) Oczywiście Video z dzisiejszego meczu już na portalu :)  http://www.penguins.pl/video/show/predators-0-2-penguins-stanley-cup-final-game-6-11062017

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

No to cóż. Były to inne play-offy, mniej efektownie niż poprzednie, głównie mówię tutaj o stylu gry. Niemniej jednak optymalny cel osiągnąć się udało i to bez czołowego defensora... Najlepsze jest to, że za rok znowu mamy szansę na trofeum. Wszystko to oczywiście gdy podpiszemy na nowo Schultza, Dumo, Bonino... Wszyscy będą chcieli podwyżki i to nie małe, ale Fleury wczoraj jasno dał do zrozumienia, że to jego koniec. W wywiadach i przekazał puchar Murrayowi - taki symbol. A więc miejsce na podpisanie wyżej wymienionych zawodników będzie.

Offseason :) Nie umierajcie bo przed nami dużo wydarzeń jeszcze, expansion draft, zwykły draft i 1 lipca... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8
6 minutes ago, Dawid said:

No to cóż. Były to inne play-offy, mniej efektownie niż poprzednie, głównie mówię tutaj o stylu gry. Niemniej jednak optymalny cel osiągnąć się udało i to bez czołowego defensora... Najlepsze jest to, że za rok znowu mamy szansę na trofeum. Wszystko to oczywiście gdy podpiszemy na nowo Schultza, Dumo, Bonino... Wszyscy będą chcieli podwyżki i to nie małe, ale Fleury wczoraj jasno dał do zrozumienia, że to jego koniec. W wywiadach i przekazał puchar Murrayowi - taki symbol. A więc miejsce na podpisanie wyżej wymienionych zawodników będzie.

Offseason :) Nie umierajcie bo przed nami dużo wydarzeń jeszcze, expansion draft, zwykły draft i 1 lipca... 

Coś mi się wydaje że Cullen też już zakończy definytywnie kariere zdobył chłopak 3 Stany z nami back to back ma 40 na karku więc nie ma co się dziwić w wywiadzie też mówil że z dzieciakami czas by chciał spędzac w domu z tego co zrozumiałem a więc w glorii chwały odejdzie :) transmisje jakies z expansion draft i draftu będą ? a rozdanie nagród to tylko w nhl.tv można obejrzeć ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Będą streamy na internecie jak zawsze. 

Też mi się wydaje, że Cullen zawiesi łyżwy. Choć... Kto wie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
sanczo    0
Teraz, crosby8771 napisał:

No to wszyscy środa godzina 17:00 ogląamy parade PENS z pucharem Stanleya :)

Obawiam się, że mój szef może mieć inne plany na ten dzień, aczkolwiek zazdroszczę tym, którzy znajdą czas :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta