• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Offseason 2017

Recommended Posts

makumb66    6
23 hours ago, nordvendorczyk said:

Matt Cullen już nie dostępny :-( 1 year with Wild

Szkoda, ale trzeba iść dalej... młodzież czeka :-)

Teraz potrzebujemy dwóch centrów  a trzeba było mu dać więcej  i by został w Pittsburgu :-(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Nie wiem czy to prawda ale na Fanpage Pittsburgha jednym z wielu zauważyłem zestawienie typów Bukmacherskich na nowego mistrza i daję się nam największe szanse ( 9:1) następnie Oilers i Capitals (10:1) ktoś to widziałe także ja nie mam linka do tej strony a tak bym podal :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
schaduwkind    1

Tyle co pisałem o Fantasy w innym dziale i dopiero teraz trafiłem na dyskusję na ten temat, również jestem za :) Pensburgh zwarty i gotowy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Czy ktoś chciałby ze mną dzielić konto NHL.tv? ;) 60 dolarów wychodzi za cały rok. Można oglądać w tym samym czasie razem, lepiej na różnych urządzeniach ale podobno na tych samych też się da :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sugeruje poczekać na Black friday, cena ostatnio była niższa chyba ok 30 $ i wtedy kupiłem :-)

Z cenami nhl.tv to przesada, powinny być dla krajów w których zainteresowanie jest małe zdecydowanie niższe, żeby promować hokej. ale... amerykańce widzą tylko dolary :-(

ja czekam do piątku :-) czarnego :-)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta