• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach

Recommended Posts

Dawid    59

W końcu jakieś dobre spotkanie w wykonaniu Penguins. Dwa punkty w meczu z Oilers, ale zobaczymy co dzisiaj pokażą w kolejnym back to back... Zapewne Jarry w bramce, trzymamy kciuki za występ dobry :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Co taka cisza! ;) Oglaamy nie tylko w play-offach. Wczoraj jeden punkt, ale Jarry bardzo dobre spotkanie. Coś mi się wydaję, że już tak będzie wyglądał duet bramkarski na ten, a zapewne i nie tylko ten, sezon. Dzisiaj jednak pasuje zakończyć road trip zwycięstwem z Canucks.. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Zobaczymy jak to dzisiaj wyjdzie narazie idzie to u nas w kratke ale jeśli Jarry i Murray będą grali na swoim poziomie będzie lepiej :) Dzisiaj dylemat bo Jedrzejczyk walczy więc na tablecie mecz i w tv Jedrzejczyk prawdopodobnie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wydaje mi się, że dzisiaj więcej błysku z przodu i będzie dobrze, chociaż z Calgary też wyglądało to wszystko obiecująco tylko zabrakło skuteczności (a może to Smith był taki dobry). Może czas na Sida? Słabo to trochę wygląda u niego w porównaniu z poprzednim seasonem. A nuż wykrakam dzisiaj :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
opozice    6
13 hours ago, Dawid said:

Co taka cisza! ;) Oglaamy nie tylko w play-offach. Wczoraj jeden punkt, ale Jarry bardzo dobre spotkanie. Coś mi się wydaję, że już tak będzie wyglądał duet bramkarski na ten, a zapewne i nie tylko ten, sezon. Dzisiaj jednak pasuje zakończyć road trip zwycięstwem z Canucks.. 

Pracuję w takiej branży, że zawsze końcówka roku jest mega ciężka. Przy pracy w trybie 12-14h na dobę dosyć ciężko zarwać nockę w tygodniu. Ostatnio zarwałem dla oglądania 6 inningów z G7 w finale World Series i dwa dni odchorowywałem ;) Ale dziś twardo oglądam pełni nadziei, że nie zasnę. ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

No cóż, nieudany mecz jak cały road trip. Owszem było blisko gdy tuż przed trzecim golem Boesera mieliśmy słupek, ale dalej średnio wygląda ofensywa. Coś jak ostatnie mecze Sida - punktuje delikatnie, ale długi czas bez fajerwerków. Strasznie irytują proste błędy techniczne m.in. Letanga, bo już chyba nawet Geno nie ma tak wiele strat jak do niedawna. Nie jestem specem, ale chyba czuć długie fragmenty kiedy gra Pens nie ma specjalnej koncepcji, bądź przedsiębrane środki osiągają znikomy efekt, mimo że jest jakby lepiej niż w ostatnich meczach przed roszadami w liniach. 

Czas na home game :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3
2 hours ago, crosby8771 said:

Cały weekend do Bani Lech Porażka Pens Porażka Jędrzejczyk porażka może zacznę komuś innemu kibicować i Pens wrócą na dobre tory :D

Mi został jeszcze Man Utd. Jak wygrają weekend ok jak nie to do bani.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Uff, nie było mnie przez kilka dni przez wyjazd do UK, ale widzę, że wynikami nie mam czego zazdrościć. Mecz z Nashville jedynie bardzo przyzwoity, ale ponownie zabrakło czegoś aby wygrać w bramce z Jarrym. No nic. Teraz dużo meczów na własnym lodzie i trzeba zacząć regularnie punktować .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3
3 hours ago, Dawid said:

Uff, nie było mnie przez kilka dni przez wyjazd do UK, ale widzę, że wynikami nie mam czego zazdrościć. Mecz z Nashville jedynie bardzo przyzwoity, ale ponownie zabrakło czegoś aby wygrać w bramce z Jarrym. No nic. Teraz dużo meczów na własnym lodzie i trzeba zacząć regularnie punktować .

A gdzie do UK Dawid? Ja mieszkam tu 12 lat i dobrą sprawą jest że mecze pens mam zawsze godzinę predzej niż w Polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No to już idzie jakoś lepiej. Ciekawe co pogramy jutro z Chicago. Fajnie byłoby w końcu zbudować jakiś winning streak. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3
2 hours ago, Dawid said:

No to już idzie jakoś lepiej. Ciekawe co pogramy jutro z Chicago. Fajnie byłoby w końcu zbudować jakiś winning streak. 

Za taką porażkę z nimi to trzeba koniecznie wygrać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta