• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Styczeń & Luty 2018

Recommended Posts

Dawid    60

Oby było lepiej... Zaczynamy dzisiaj z Flyers i powrotem Schultza i Letanga. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Brawo! Wreszcie zafunkcjonował czynnik, który w wielu poprzednich meczach był wyraźnie na bakier czyli skuteczność. W końcu też jakieś bramki wpadły z czwartej linii, od której oczekiwałbym też trochę lepszej skuteczności. Wiem, że Reaves nie jest od strzelania, no ale na półmetku mieć dwie bramki przy takich kolegach na lodzie to można by to delikatnie poprawić :)

Mieliśmy trochę szczęścia tym razem w tyłach, bo powinniśmy mieć straconych więcej niż jedną bramkę, ale dobra nasza. 

Plus dla Oleksiaka za ładną walkę, pierwszą bramkę w barwach Pens no i był to jego pierwszy PPG w karierze. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Oleksiak ogólnie bardzo dobrze gra i chyba na stałe zadomowi się w naszym składzie. Znowu udało nam się pozyskać kogoś niezłego za nic. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja to widzę tak... 

My byliśmy jak bezradne uczniaki chcące zagrać na nosie Hurricanes, którzy byli jak nauczyciele pokazując młodym gdzie jest ich miejsce w szeregu. Niewiele nam dziś wychodziło, a zwłaszcza chyba wychodzenie z własnej tercji i powrót za atakami Canes. Nie można wygrać gdy Cole ściga się z Hunwickiem o to kto zrobi większego babola. Dzisiaj zdaje mi się, że Oleksiakowi również nie bardzo wychodziło w tyłach po ostatnich dobrych meczach w jego wykonaniu. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bukson85    0

3 bramki dla Hurricanes z ich pierwszej formacji. Nie demonizuje ich siły ognia bo na ten moment są po prostu lepszą drużyną w każdym aspekcie.

W tym sezonie wierzę w cuda ale nie liczę na nie. 

Zobaczymy co pokażą Islanders bo ostatni mecz z nimi "wypuściliśmy" w końcówce 3 tercji. 

Trzymam kciuki !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Huśtawka nastrojów :)

Sporo zaskakujących zmian w liniach: Sprong i Simon w pierwszej, Kessel w trzeciej, a Maata z Letangiem. 

Ta pierwsza linia przypominała najlepsze mecze poprzedniego sezonu linii Sid & The Kids. Czteropunktowy mecz Crosby'ego i po dwa punkty Simona oraz Spronga - szok! 

Świetny, bardzo pewny mecz Jarry'ego i to było kluczem, bo oprócz skutecznej gry z przodu mieliśmy także swoje problemy w tyłach, ale mieliśmy człowieka, który nie zawodził, więc zasłużony shutout. 

Wypadałoby teraz życzyć regularności drużynie żeby przypominała tą z meczów z Flyers i Islanders. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bukson85    0

Super mecz.

Życzylibyśmy sobie więcej takich spotkań w trakcie sezonu bo nie można wygrać meczu, nie strzelając bramek :D 

Jarry był świetny- wyciągał wszystko, podobnie reszta dostosowała poziom i był z tego dobry sos. Szkoda, że znowu Guentzel nie dołożył.

Tak jak kolega wyżej wspomniał przypominało to bandę Sid'a z zeszłego sezonu.

Dla mnie bomba !!! :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Dobry mecz ale trzeba przyznać że dlatego bo jarry bronił rewelacyjnie. Wreszcie Sid pokazał klasę i pierwsza formacja grała na miarę mistrzów. Ciekawe kto teraz w bramce bo Murray za dobrze to nie gra. Boston na fali, lekko nie będzie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

BTW. Zapisujcie się do Krakowa za tydzień na oglądanie meczu. Sobota można małą wycieczkę sobie zrobić. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Woow!! Co za fenomenalne widowisko!! 

Dużo by można o tym meczu mówić. Świetny początek, później nagły zgon naszych w drugiej tercji, bramka Malkina na 3 sekundy przed końcem. Pogoń za bramką na wyrównanie i na 6:5, wreszcie penalty shot na minutę przed końcem i równie emocjonująca dogrywka zakończona majstersztykiem w wykonaniu Kessela i Geno. 

Ogólnie postawa naszych zawodników poza 10 minutami w drugiej tercji bardzo mi się podobała i zwiastuje lepsze jutro. Dobrze Sullivan wzmocnił głębię składu poprzez przesunięcia personalne i Pingwiny zaczynają nie dość, że dużo kreować to jeszcze i strzelać celnie. Bardzo dobre spotkanie punktowo Geno i Sida. Szkoda trochę Jarry'ego, a Simon wraz ze Sprongiem dużo pracowali, ale tym razem bez punktów. 

Cieszmy się z tych bardzo ważnych dwóch punktów, bo przy stanie 3:5 mając świadomość świetnej formy Bruins w ostatnich kilkunastu spotkaniach były złe widoki na dalsze fragmenty meczu. 

Tylko ta nasza obrona..co to będzie co to będzie, może Jim ma jakiś pomysł? :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

No niezłe widowisko dawno takiego nie widziałem. Obrona w 2 tercji jakiś dramat, dobrze że to się tak skończyło bo graliśmy dobry hokej. Szybko, agresywnie z ładnymi akcjami. Jarry na tą chwilę niestety nie jest w stanie zagwarantować pewniejszych meczy. Potencjał ma trzeba go ogrywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapomniałem napisać, że przyjemnie oglądało się grę Hagelina w ofensywie. Był aktywniejszy, agresywniejszy w forecheckingu i bodajże miał też kilka niezłych strzałów. We wcześniejszych występach pokazywał się głównie w defensywie. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Video z tej strzelaniny już na portalu kto nie widział niech obejrzy http://www.penguins.pl/video/show/pittsburgh-penguins-6-5-boston-bruins-7012018

Wracam na Forum bo bardzo długiej nieobecności co do meczu nie widziałem dawno już pingwinów dzisiejszy mecz także przegapiłem :( no ale teraz czas powrócić na właściwe tory nie mogę się wypowiadać zbyt dużo na temat gry w tym sezonie bo widziałem może ze 4 mecze ale widzę że formą chyba nie grzeszą po sytuacji w tabeli tak sądze :/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

No ciekawe czy Rutherford zrobi coś z Cole w tym tygodniu. Zapewne nie, Jim nie lubi robić pochopnych ruchów. A możliwości na rynku na razie jeszcze z pewnością mniejsze bo wiele zespołów walczy o playoffy. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Trzeba przyznać że coraz lepiej wyglądają nasze pingwiny. Ogólnie dobry mecz ale skąd tyle kar? Chyba zbyt długa przerwa że tak naładowani. Oby tak dalej. Teraz nie maj żartów trzeba punktować.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

No idzie nam całkiem nieźle ostatnio, ale nadal tracimy tylko jeden punkt od dna naszej dywizji. Co się w tym roku w tym Metro dzieje... 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    60

Na razie jedno zwycięstwo i porażka w Kalifornii. Rezultat niezły, dorbze byłoby, żeby Matt wrócił w przyszłym tygodniu bo ta nasza bramka to obecnie baaardzo chwiejna. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Szkoda meczu bo spokojnie był do wygrania. Teraz parę meczy u siebie i trzeba punktować bo znowu będziemy niepotrzebne gonić. Szkoda że strzelamy znowu pierwsi i zamiast iść za ciosem to dajemy się zepchnąć a w defensywie wiadomo jak nam idzie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Dobry mecz rozegraliśmy. Oczywiście że można się przyczepić za te niektóre błędy w obronie ale zapał i woła walki była na najwyższym poziomie. Jak się strzela tyle bramek to nawet błędy w obronie są mało widoczne. Strasznie coś cicho na forum!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nasi są w gazie. Niesamowite liczby w powerplay, gorący Malkin, Crosby oraz Kessel, a także fajnie punktujący Rust. Było parę baboli w tyłach, ale to jak my wchodziliśmy nieraz jak w masło z przodu było imponujące w porównaniu do grudnia. Pniemy się w górę, a dzisiaj Diabły na wyjeździe. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta