• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Styczeń & Luty 2018

Recommended Posts

Bukson85    0

Niesamowite spotkanie. Patrząc na mecz miałem wrażenie, że Ci czarno- żółci na lodzie to nie Pens tylko wściekłe osy.

Dużo sportowej złości i determinacji. Myślę, że większość błędów jakie popełnili wynikała właśnie z tego, że chłopaki często jechali " po całości" i czasami za bardzo chcieli "przywalić" bo w końcu grali z Crapitals.

Cóż więcej dodać Panowie.

Elvis has just left the building ! 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
crosby8771    8

Mecz mega co prawda błędy się pojawiały ale wygrana cieszy Małkin co wyprawia w ostatnich meczach mistrzostwo dzisiaj Devils zobaczymy jak pójdzie tym razem w back-to-back meczach oby 2 zwycięstwo :) Video na portalu także można obejrzeć skrót kto nie widział w nocy meczu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Dzisiaj jeszcze ważniejszy mecz niż ten z Capitals. Ale ten mecz day to day na wyjeździe nie wróży dobrze... Dodatkowo kontuzja Hornqvista. Ale jesteśmy on fire to kto wie :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Była, ale nieco później. Wciągnęła mnie sesja, a Dominik też wstawia zapowiedzi po pracy :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

Ogólnie meczyk bardzo dobry, dodatkowy smaczek emocjonalny z powrotem Flowera. Nieźle nam się ostatnio wiedzie. Ciekawe czy uda się utrzymać taką formę. A Kessel już tylko punkt za Kuczerowem :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja już byłem pogodzony, że przegramy, bo my coś próbowaliśmy, a Vegas nas karciło. Tym razem druga tercja (chyba w przekroju sezonu gramy wtedy najgorzej albo się mylę) była u nas na plus. Pod koniec meczu, gdy zbliżyli się na jednego gola to było trochę nerwów, a mnie osobiście zależało, by wygrali z nimi i na szczęście się udało...Reaves nawet trafił dosyć szczęśliwie. Ciekawa była reakcja Fleury'ego tuż po spotkaniu z tym kijem. Miałem wrażenie, że trochę pod publiczkę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dawid    59

No i weekend również na plus. 3 punkty na 4 możliwe zdobyte na wyjeździe wygląda całkiem nieźle. Ale za plecami teraz nas gonią Flyers, a my Capitals. Teraz mecz z Senators. Fajnie byłoby wygrać, wtedy możemy się zbliżyć już na dwa oczka do Caps. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta