• Ogłoszenia

• Dawid

Aktualizacja   2017.04.16

Forum zostało zaktualizowane. Gdyby ktoś miał problemy proszę o kontakt. Będziemy je dopracowywać w następnych tygodniach
Dawid

Styczeń & Luty 2018

Recommended Posts

Rockstar    0

Na finiszu zmiany u nas kosmetyczne. Powoli rozwijający się McKegg został zamieniony na nieco bardziej wprawionego i (chyba) silniejszego Jooris'a, czyli typowe umocnienie "głębi składu" na wszelki wypadek. Szkoda, że nie udało się wzmocnić w żaden sposób formacji obronnych, bo teraz to chyba tam jest nasza największa słabość, licząc od 6. obrońcy w dół, łącznie z zawodnikami dostępnymi w Baby Pens. Porównując się z taką Tampą to wyglądamy trochę jak uczniaki :P

Podobno na celowniku był Kevin Connauton z Arizony, ale pewnie cena za niego była zbyt wygórowana.

Miejmy nadzieję, że już dziś pokażemy NJ Devils i całej lidze, że jednak jesteśmy zdolni do obrony mistrzowskiego tytułu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0
8 godzin temu, kboreaux_penguins napisał:

Módlmy się o ogarnięcie Hunwicka oraz brak kontuzji w tyłach podczas playoffów inaczej taktyka będzie prosta..strzelić o jedną więcej niż rywal ;);)

W rzeczy samej :)

Na szczęście nasz "fire power" uległ wzmocnieniu, a ostatnio i tak generował duży moment obrotowy, więc trzymam mocno kciuki za sukces ;)

A dziś też tym bardziej za Jarry'ego.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

No niestety. Brak Murraya może nam się trochę odbić. Wydaje mi się że byliśmy poprostu trochę słabsi. Szkoda takich punktów z bezpośrednim rywalem z dywizji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciekawe close game i zdaje mi się, że diabły wygrały to w dużej mierze za sprawą świetnego PK. Stracone przez nas gole chyba też obciążały trochę konto Caseya. 

A propos wątku zawodników to mamy jeszcze całkiem dobrego Ruhwedela. Nie wiem czy inni obrońcy z farmy nadają się na poziom NHL..może ktoś z was śledzi i może coś więcej na ten temat powiedzieć. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0
14 godzin temu, kboreaux_penguins napisał:

Ciekawe close game i zdaje mi się, że diabły wygrały to w dużej mierze za sprawą świetnego PK. Stracone przez nas gole chyba też obciążały trochę konto Caseya. 

A propos wątku zawodników to mamy jeszcze całkiem dobrego Ruhwedela. Nie wiem czy inni obrońcy z farmy nadają się na poziom NHL..może ktoś z was śledzi i może coś więcej na ten temat powiedzieć. 

Chad Ruhwedel wydaje się faktycznie być dość solidnym i sprytnym obrońcą, aczkolwiek nie ma jakichś imponujących warunków fizycznych oraz nie jest aż tak dobry w blokowaniu strzałów, jak był np. Cole. Z tego co wiem to farmie wśród obrońców mających jakieś doświadczenie z NHL i poziom pozwalający na grę w "dużej" drużynie to przewijają się trzy nazwiska: Trotman, Pedan i Corrado. Pierwszy z nich (wg amerykańskich kibiców) jest lepszy i bardziej obiecujący niż ten ostatni, a z kolei ten drugi jest trochę takim wolniejszym Oleksiakiem. Wnioski są jednak niezbyt budujące, bo ci defensorzy mogą wskoczyć na poziom NHL, ale musimy liczyć się z tym, że nasza drużyna może zacząć grać jak Buffalo Sabres :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
makumb66    6

W trzeciej tercji Rutherford ma stanąć na bramce, co za żenada! Brawo Sullivan i Rutherford dobrą robota :angry:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0

Co za katastrofa... Jednak dobrze, że nie zarwałem nocy i obejrzałem tylko highlights, choć jeżeli chodzi o naszych (zwłaszcza bramkarzy i defensywę) było to zdecydowanie deep shadows. 

Wniosek jest prosty: już gramy jak Buffalo Sabres :lol:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bukson85    0

"All Offense and no d-fence". Obejrzałem do końca i do soboty będę leczył tego kaca. Zobaczymy co dalej ale w tym meczu zostaliśmy rozstrzelani. 38 strzałów na bramkę plus 25 zablokowanych.

Jako, że mieszkam w Cieszynie i pracuję w Czechach to dziś mam w pracy ciężki dzień bo tematem numer jeden jest to jak Krejci i Pastrnak rozstrzelali Pittsburgh. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
robertbham    3

Obrona kuleje od długiego czasu, a my oddajemy obrońcę nie dodając żadnego. Dawno takiej strzelnicy nie widziałem. Jak Murray szybko nie wróci to mamy problem, może nawet i z awansem bo w play-off to już napewno.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Rockstar    0
14 minut temu, makumb66 napisał:

Dobry początek na dwa strzały jedna bramka -_-

Zawsze mogły być już dwie bramki ;)

Przymusowe zmiany w kombinacjach formacji ofensywnych i defensywnych spowodowały spadek "chemistry" Pens. W dodatku kontuzja Murray'a i teraz byle jaka drużyna z bramkarzem grającym nawet po raz pierwszy od pół roku są w stanie nam zagrozić.

Jedyne pocieszenie, że szkodnik Hunwick siedzi na ławce :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To prawda, że dziwny mecz. Dwie nasze stracone bramki jakby powiedział Tomek Hajto były kurwiozalne. Bardzo dużo strzałów i całkiem dobry występ tego Gibsona u Islanders, ale chyba zabrakło mu doświadczenia przy bramce Brassarda i zwłaszcza Crosby'ego. Wygrywamy chociaż było bardzo blisko frajerskiej porażki i przedłużenia złej serii. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta